حوادث

آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها/ جاده چالوس و آزادراه تهران – شمال یکطرفه شد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور را اعلام کرد و گفت: تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال، در مسیر «جنوب به شمال» تا اطلاع بعدی ممنوع است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با امروزنگار، دراین باره اظهار کرد: هم اکنون تردد وسایل نقلیه از محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) تا اطلاع بعدی ممنوع بوده و در محور چالوس مسیر(شمال به جنوب) محدوده های میانک ، مجلار ، انارک و هزارچم و حدفاصل سیاه بیشه تا نساء شاهد ترافیک سنگین هستیم.

وی افزود: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تردد در مسیر شمال به جنوب روان است گفت: ترافیک در محور هراز مسیر(رفت و برگشت)، محدوده های پیست آبعلی و امامزاده هاشم نیمه سنگین و در مسیر شمال به جنوب محدوده های سه راهی چلاو ، بایجان، گزنک و رینه، سنگین است.

شیرانی ادامه داد: همچنین شاهد ترافیک نیمه سنگین در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب محدوده دماوند، ترافیک سنگین در آزادراه رشت – قزوین محدوده رودبار و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه پردیس – تهران حدفاصل کمرد تا جاجرود هستیم. ضمن آنکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

وی به وجود ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین – کرج محدوده کمال شهر و حدفاصل پلیس راه مهرشهر تا امامزاده طاهر و پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس، آزادراه قم – تهران حدفاصل حرم امام خمینی(ره) تا پل شهید کاظمی و همچنین محور فشم – تهران محدوده حاجی آباد اشاره و محدودیت تردد با تغییر مسیر را به این شرح اعلام کرد: محور قدیم خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد – پل زال و محور خرم آباد – کوهدشت انجام می شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا ادامه داد: همچنین محورهای ریگان – ایرانشهر، خوانسار – بوئین، کوهرنگ – مسجد سلیمان (گردنه های چری ، تاراز و شاه منصوری) و سروآباد- اورامانات (گردنه ژالانه) مسدود هستند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا