ورزشی

آدم‌های کوچک درباره استقلال صحبت نکنند/ نگران آینده تیم هستم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

محمد نوازی در گفتگو با خبرنگار آنلاین درباره وضعیتی که این روزها استقلال در آن به سر می برد ، اظهار داشت: آبی ها از لیگ قهرمانان حذف شدند و نتوانستند به مرحله بعد صعود کنند. متأسفانه آنها الهلال را آنقدر در فضای مجازی افزایش دادند که بازیکنان ما را برای این بازی تحت فشار قرار داد.

وی ادامه داد: ما عملکرد خوبی در مقایسه با آنچه داشتیم داشتیم ، تغییرات زیادی در استقلال ایجاد شد ، برخی بازیکنان کلیدی این تیم را ترک کردند و بازیکنان جوان با تجربه کمی آمدند و با بازیکنان دیگر هماهنگ نشدند. البته ، سپس برخی از بازیکنان باتجربه بودند که فرهاد مجیدی از ابتدا از آنها استفاده نکرد ، اما در کل استقلال خوب کار کرد. متأسفانه روزی که دروازه را کوبیدند ، گلر الهلال به عنوان یکی از بازیکنان آن بازی شناخته شد.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: استفاده از جوانان خوب است زیرا آینده فوتبال ایران را رقم می زنند ، اما باید از بازیکنان با تجربه تری در این بازی حساس استفاده کرد. بازیکنان داخل زمین استرس نداشتند و می توانستند نفوذ بیشتری در این بازی نشان دهند ، اما لیگ قهرمانان برای استقلال به پایان رسید و حالا این تیم باید آماده شروع فصل جدید بازی باشد. لیگ برتر ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آینده کند است.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال گفت: برخی بازیکنان با استانداردهای استقلال مطابقت ندارند. یک بازیکن دو میلیاردی قرارداد هشت میلیاردی را به پایان می رساند. شاید اگر بتوانیم بازیکنان ارزشمندی را از نظر کیفیت جذب کنیم ، مطمئناً می توانیم موفق شویم ، اما به طور کلی باید قراردادها را زیر نظر گرفت تا بازیکنان بی کیفیتی که اصلا اندازه استقلال نیستند. این تیم

نوازی تاکید کرد: در زمان نقل و انتقالات ، این فرهاد مجیدی بود که شروع به کار کرد و بازیکنان را جذب کرد؛ در حالی که مسئولان نقل و انتقالات باید این کار را می کردند ، استقلال آنقدر بی نظم است که فرهاد مجیدی باید خودش مسائل را دنبال کند. برخی از آقایان نیز مفتخر بودند که پیراهن جدید را گرفتند و با بازیکن جدید عکس گرفتند.

مدافع سابق فوتبال استقلال با ابراز نگرانی از آینده استقلال گفت: اوضاع روز به روز بدتر می شود. ما باید انتظار داشته باشیم تغییرات اساسی در استقلال رخ دهد و اگر این اتفاق نیفتد ، فصل آینده هواداران بیشترین آسیب را خواهند دید ، زیرا تنها شادی آنها موفقیت تیم عشق است.

دکمه بازگشت به بالا