اقتصادی

آغاز عملیات اجرایی سایت ۲۳۰۰ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در چایپاره

به گزارش خبرگزاری امروزنگار از آذربایجان‌غربی، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی در این مراسم گفت: اجرای طرح‌های مسکن در آذربایجان‌غربی با جدیت دنبال می‌شود و امسال شاهد بهره‌برداری بیشتر و بهتر از طرح‌های مسکن خواهیم بود.

یاسر رهبردین افزود: اجرای طرح‌های مسکن با هدف توسعه رفاه اجتماعی و خانه‌دار کردن آحاد مختلف مردم از مهمترین مسائل قابل توجه به شمار می‌رود.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی در این مراسم گفت: اراضی ۱۳۵ هکتاری در قالب تامین زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن به محدوده شهری الحاق شده و برای اجرای طرح تحویل بنیاد مسکن گردیده است.

رسول عطائی افزود: این میزان زمین ظرفیت احداث ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکونی را دارد و مشکلی از بابت تامین زمین در اجرای طرح‌های نهضت ملی مسکن وجود نخواهد داشت.

وی اعلان کرد: اراضی تخصیص یافته برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان چایپاره تحویل بنیاد مسکن می‌شود تا اجرای طرح بدون وقفه عملیاتی گردد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: در مرحله نخست اراضی مورد نیاز برای اجرای ۴۷۵ واحد مسکونی از طرح نهضت ملی مسکن به متقاضیان تخصیص یافته است.

عطائی اظهار داشت: تامین مسکن و اجرای طرح نهضت ملی در اولویت بوده و این روند با جدیت دنبال می‌شود.

 در ادامه این مراسم قرارداد واگذاری اراضی به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن اعطا شد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا