ورزشی

آغاز نشست‌های تخصصی با فدراسیون های نامزد اعزام به هانگژو – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، با توجه به بازی های آسیایی پیش رو هانگژو و طبق ادوار گذشته کمیته ملی المپیک با حضور سرپرست کاروان، مدیران و مسئولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک نشست های تخصصی را با مسئولان و کادر فنی فدراسیون های کاندید برگزار می کند. . ملی پوشان دغدغه ها و کاستی های خود را بیان می کنند و مسئولان وزارت ورزش و کمیته انتظارات و مطالبات خود را از مناطق پرتابی مطرح می کنند تا در نهایت هر چند دغدغه طرفین برطرف شود، شاهد افزایش چشمگیر باشیم. کاروان با کیفیت به بازی ها ارسال شد.

به همین منظور صبح امروز اولین دوره از نشست های تخصصی فوق برگزار شد دکتر مناف هاشمی رئیس کاروان هانگژو و دبیرکل کمیته، سید محمد پولادگر، معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش، دکتر دکتر نصرالله سجادی مشاور رئیس جمهور محین فرهادی زاد نایب رئیس کمیته دکتر علیرضا پاکدل رئیس فرهنگستان دکتر علی خواسته مدیرکل برنامه کوچک و نظارت وزارت ورزش مانند به صورت جداگانه با حضور مسئولان سه فدراسیون ووشو، کبادی و تکواندو برگزار شد.

هاشمی در دیدار با فدراسیون کبدی گفت: با توجه به اینکه دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک تاکید ویژه دارند. آه تو با حمایت همه جانبه کنفدراسیون‌های اعزامی به بازی‌های آسیایی، این جلسات را از 9 ماه قبل از شروع بازی‌ها آغاز کردیم تا بتوانیم برنامه‌ها و دغدغه‌های شما را از نزدیک بشنویم و بتوانیم برای رفع آنها به ترتیب گام برداریم. . برای گرفتن بهترین نتایج

وی ادامه داد: امیدوارم مسئولان محترم فدراسیون به دلیل کمیته ملی المپیک، آکادمی و مرکز، جلسات کارشناسی و کارشناسی با کادر فنی تیم های ملی برگزار کنند تا بتوانیم با همکاری یکدیگر بهترین نتایج را کسب کنیم. برای نظارت بر تیم های ملی همراه با وزارت ورزش مانند او در خدمت فدراسیون ها بود تا بتوانیم بهترین نتیجه را بگیریم.

بعد عباس اورسجی رئيس فدراسيون آئه ضمن حضور در فدراسيون قصد دارد در بازي هاي آسيايي شركت كند و تيم هاي ملي را آماده كند و در چندين تورنمنت بين المللي شركت كند. بین المللی وی خواستار حمایت مالی بیشتر از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک شد.

همچنین هادی ساعی سرپرست فدراسیون در دیدار با مسئولان و کادر فنی تکواندو برنامه هایی را برای تیم های ملی بانوان و آقایان در دو محور تدارک دید. کیوروگی و پوسین وی ارائه و اعلام کرد که بودجه فدراسیون برای برنامه های پیش رو کافی نبوده و از وزارت ورزش و کمیته ویژه بررسی انتظار داریم. آه تو برای افزایش بودجه این فدراسیون.

در آخرین نشست تخصصی نیز امیر صادقی رئیس فدراسیون ووشو از برنامه اعزام تیم ملی قدرتمند ووشو به این کشور خبر داد هانگژو حاضر.

در این جلسات کارکنان فنی تیم های ملی تمامی رشته ها گزارشی از چگونگی روند انتخابی ملی پوشان سرپوشیدهبرگزاری اردوها، مسابقات انتخابی، مسابقات تدارکاتی و رویدادهای قبل از بازی های آسیایی هانگژو در مقابل و به نوعی ترکیب نهایی تیم آنها برای هانگژو ارائه کردند.

در این دیدار محسن بیرانوند رئیس مرکز مانیتورینگ تیم ملی سید فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل گفت: بین المللی امیر حاجی قاسم رئیس مرکز سنجش و رشد توانایی های بدنی آکادمی ملی المپیک، محمود عبداللهی مدیر روابط عمومی و ایمان مسعودی کارشناس مرکز مانیتورینگ در این کمیته حضور داشتند.

دکمه بازگشت به بالا