بین المللی

آماده‌باش مهران برای میزبانی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاه برای خادمی عزاداران

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ایلام، بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام از زیرساخت های دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز شهر مهران از جمله پارکینگ 15 هکتاری این دانشگاه بازدید کرد. ظرفیت هزاران وسیله نقلیه در روز اربعینمهمانزیبیر که در حال ساخت مرکز مهران، مهمانسرا، دیدار با اساتید و کارکنان و حضور در زمین صفر پایانه مرزی مهران است، بر بسیج امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای اسکان زائران تاکید کرد. به ویژه در ایام اربعین.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاهی برای اسکان عزاداران

وی در دیدار با امام جمعه و فرماندار مهران نیز گفت: کربلا در ایام اربعین ایلام و مهران به عنوان دریچه ورودی درگاه های ارتفاع و قله ایران میزبان میلیون ها عاشق و عاشق خواهد بود. . در این راستا دانشگاه آزاد اسلامی ایلام با تمامی امکانات در خدمت شما عزیزان می باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: در ماموریت جدید دانشگاه آزاد اسلامی، رفع مشکلات استان ایلام در دستور کار این دانشگاه قرار دارد و با نگاه بلند استاندار پرشور ایلام و سایر نهادها و ادارات نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه استان چشمگیرتر خواهد بود.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاهی برای اسکان عزاداران

ناصری خاطرنشان کرد: خدمت به زائر امام حسین (ع) در ایام اربعین بزرگترین افتخار برای دانشگاه آزاد اسلامی است و دانشگاه آزاد اسلامی با نگاه عالی و انقلابی دکتر طهرانچی به کار خود ادامه خواهد داد.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین در کنار سایر تشکل ها و نهادهای انقلابی خدمتگزار مردم خواهد بود، ادامه داد: تاکید دکتر طهرانچی بر حضور پررنگ دانشگاه در ایام اربعین به عنوان یک دانشگاه انقلابی است. به ترتیب. برای حل مشکل استان ایلام.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: اربعین موجب ارتقای جایگاه معنوی و پیشرفت این استان می شود و مردم ایلام همچون گذشته میزبان شایسته ای برای زائران خواهند بود.

امام جمعه مهران نیز در این نشست گفت: مدیریت انقلابی دکتر طهرانچی متحول شده و دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی ایجاد کرده است.

حجت الاسلام عبدالله امینی گفت: اربعین چشم نظام است و در این ایام شهر 20 هزار نفری میزبان زائران میلیونی مهران است و همه باید پای کار بیایند و مردم ایلام و مهران امسال حماسه خواهند کرد. . اربعین.

وی گفت: مطمئنم مدیریت جهادی و انقلابی دکتر طهرانچی و دانشگاه آزاد اسلامی در ایام اربعین دستیار استان ایلام خواهند بود.

مهران آماده پذیرایی از زائران اربعین/ بسیج امکانات دانشگاهی برای اسکان عزاداران

زیرساخت های شهر مهران برای حضور میلیونی بازدیدکننده در حال تکمیل است

فرماندار مهران نیز گفت: با تلاش دو جلسه ستاد اربعین کشور در مهران برگزار شد و مسئولان استان به ویژه استاندار ایلام بر امور نظارت دارند و امسال نیز با توجه به تردد زائران. . و خدمات، خدمات بهتر و بیشتر ارائه خواهد شد.»

علی عباس شفیعی افزود: مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان مهران در حال تلاش است و استان ایلام نیز چشم انتظار همکاری و ارسال امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای خدمت رسانی به زائرین است.

وی گفت: زمین لازم برای فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در راستای کمک به توسعه شهر و طراحان پژوهشی و علمی آماده است.

استاندار مهران گفت: توسعه استان ایلام بدون مراکز آموزش عالی به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه انقلابی بهتر است و برای همه فعالیت ها و اقدامات باید پیوست علمی و فرهنگی تعریف شود.

انتهای پیام/4078/

دکمه بازگشت به بالا