جامعه

آماده باش۲۰هزار پلیس برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام(ره) / پیش‌بینی حضور ۱۵۰ هزارنفر

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به آمادگی پلیس ارتحال امام خمینی (ره) گفت: 20 هزار نیرو برای برگزاری این مراسم ملی آماده هستند.

به گزارش امروزنگار، سردار حسین رحیمی در جلسه هماهنگی تشییع پیکر بنیانگذار انقلاب اسلامی که ظهر امروز در کلانتری شهید مصطفی خمینی برگزار شد، خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که سی و سومین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) را در امنیت و آرامش کامل برگزار کنیم. پیش بینی ما این است که بین 110 تا 150 هزار نفر از 10 استان مختلف تهران در این مراسم شرکت کنند.

ادامه داد: پارکینگ مناسب برای تمامی اتوبوس ها در نظر گرفته شد و 17 پارکینگ برای این منظور با همکاری شهرداری و پلیس راه در نظر گرفته شد. تمامی ورودی ها دارای بنرهای جهت دار هستند. همچنین انتظار می رود بیش از 20000 سرباز امنیت این رویداد را تامین کنند.

رحیمی ادامه داد: همکاری های لازم از سوی استان های همجوار غربی و شرقی و از قم انجام خواهد شد. کارها و اقدامات ویژه ای هم اکنون آغاز شده است.

رئیس پلیس پایتخت به وی گفت: تیم های عملیاتی و نامحسوس تهران و پایتخت و پلیس و پلیس و امنیت برای بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) آمادگی کامل دارند. تهران همچنین دارای 85 پاسگاه امنیتی برای تامین امنیت شبانه است.

در این مراسم رئیس پلیس فتا، معاون فناوری ارتباطات پلیس، رئیس پلیس غرب تهران و … گزارشی از فعالیت های خود برای اجرای این مراسم ارائه کردند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا