ورزشی

آماده حمایت از تراکتور هستیم

اللهوردی دهقانی: آماده حمایت از تراکتور هستیم

نماینده ورزقان گفت سونگون توانایی حمایت از تراکتور را دارد.

اللهوردی دهقانی نماینده ورزقان در حاشیه دیدار دوستانه مس سونگون و تیم فوتسال سن اچ ساوه اظهار داشت: ورزش برای جامعه پرنشاط است و ما به دنبال این هستیم که همه ورزش ها را در جامعه ای با نشاط ببینیم. مس سونگون یک فرصت برای آذربایجان و غرب کشور است. بسته به منابع موجود، می توانیم طیف گسترده ای از فعالیت ها را در زمینه ورزش ارائه دهیم. ما باشگاه جوانان داریم و باید رشته های زیادی در رده بانوان و آقایان ایجاد شود. آنها باید در مسابقات قهرمانی و ورزش های تیمی پیشرفت کنند و برای ایجاد انگیزه در جامعه تلاش کنند.

او اضافه کرد: آذربایجان برای اولین بار مهد است و همیشه در همه زمینه ها، فرهنگ ها و صنایع در صدر بوده است. امیدواریم باشگاه مس ورزقان در تمامی رشته ها نمایندگان زیادی داشته باشد و بتواند مربی و ورزشکار در سطح کشور و قاره تربیت کند. مس در بخش خصوصی فعالیت می کند اما همیشه مورد تایید مردم بوده است. مس سونگون افتخارات زیادی در فوتسال کسب کرده است و امیدواریم یکی از قوی ترین مدال های فوتسال برای تغذیه تیم ملی باشد.

نماینده ورزقان از آمادگی خود برای حمایت از تیم تبریزی خبر داد. من عاشق دست دادن تراکتور هستم. این تیم یکی از محبوب ترین تیم های آسیاست. هم در ایران و هم در آسیا. این تیم پتانسیل بالایی دارد و می تواند اعتبار ملی داشته باشد. من به عنوان خدمتگزار مردم ورزقان می گویم که می توانیم از تراکتور حمایت کنیم. پیشنهاد دادم تراکتور به سونگون واگذار شود تا این باشگاه پرطرفدار کشور یک سرمایه باشد و پشتوانه مالی داشته باشد. در صورت وجود آمادگی پیگیر ماجرا هستم. مالک تراکتور اکنون استعفا داده اما از نظر ما مشکلی برای گرفتن آن وجود ندارد.

او گفت: هدف ما گسترش تمامی رشته های قهرمانی و غیر قهرمانی در استان برای گسترش فرهنگ ورزش و نشاط در جامعه است.

خبرنگار: علی شفیعی جم

انتهای پیام//

دکمه بازگشت به بالا