جامعه

آموزش و پرورش برای ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان تنهاست/دستگاه‌های دیگر یاری کنند

مدیرکل فرهنگ و هنر ، اردوها و فضاهای آموزشی گفت که آموزش تنها راه سازماندهی اوقات فراغت دانش آموزان است و از نهادها و نهادهای مسئول کمک می گیرد.

به گزارش امروزنگار ، جلسه مشترک فعالیت های تابستانی با حضور علی رمضانی مدیرکل امور هنری ، اردوهای آموزشی و فضایی و محمود حبیبی مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات وزارت آموزش و پرورش و نمایندگان شبکه شاد در سالن اجتماعات معاون وزیر. آموزش و فرهنگ.

علی رمضانی در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به میهمانان اظهار داشت: اردوی تابستانی فعالیتی است که بر عهده هر نهاد کشور است اما فقط آموزش و پرورش این مسئولیت سنگین را در کشور و نهادها و م institutionsسسات برآورده می کند. به سایر م otherسسات نیاز است. “مسئولان باید در این زمینه به آموزش کمک کنند.

رمضانی ادامه داد: دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در حال حاضر بیشترین تلاش در استفاده از فناوری های جدید را بر عهده دارد.

وی در مورد استفاده از سامانه همزمان در فعالیتهای آموزشی و فرهنگی گفت: سایت همزن تنها سامانه قابل اعتماد برای فعالیتهای آموزشی و فرهنگی است که از اعتبار آموزش برخوردار است و با توجه بیشتر به آن می توان آمار دقیق استخراج کرد زیر ساخت.

مدیرکل اردو های فرهنگی هنری و فضای ساختمانی آن ادامه داد: دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرت زیادی در جامعه فرهنگی دارد و همه ما باید در توسعه این دفتر سهیم باشیم.

محمود حبیبی ، مدیرکل دفتر آموزش فناوری اطلاعات و ارتباطات ، گفت: در دوران کرونا ، حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات یکی از زمینه هایی بود که فعالیت آن را افزایش داد.

وی ادامه داد: البته این در هر دستگاه و م andسسه ای وجود دارد و آموزش و پرورش نیز از این قاعده مستثنی نیست. پس از آغاز کرونا پروژه های بسیار سنگینی در این منطقه ایجاد شد و علیرغم تهدید ، کرونا در حق ما و ما قادر به بازی با قوانین بودند. “تغییر دهید.

طبق گزارش معاون وزیر آموزش و فرهنگ در مورد روابط عمومی و امور بین الملل ، حبیبی ادامه داد: “طی دو سال گذشته ، این بخش به طور قابل توجهی ارتقا یافته است و این دفتر در حال خدمت به جامعه فرهنگی و دانشجویان خود است. بهترین. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا