بین المللی

آیا زلنسکی واقعا “چرچیل زمانه” شده است؟

یک رسانه فرامنطقه ای عربی زلنسکی را “چرچیل زمان” توسط جورج دبلیو بوش توصیف کرد و خاطرنشان کرد که جنگ اوکراین فقط برای حفظ رهبری نظامی، اقتصادی و سیاسی ایالات متحده در سراسر ایالات متحده بود. او نخست وزیر سابق است. از انگلستان و سایر نمادهای تاریخی، اما نشان دهنده سطح حماقت و ساده لوحی و سطح پایین فرهنگ سیاسی و تاریخی رئیس جمهور سابق ایالات متحده است.

به گزارش امروزنگار، روزنامه رای الیوم چاپ لندن در یادداشتی به قلم عبدالباری عطوان، نویسنده سرشناس عرب و سردبیر این روزنامه نوشت: توصیف او به عنوان “چرچیل” فقط توهین به او نیست. عموم. نخست وزیر سابق بریتانیا که در شکست تاریخی نازی ها در جنگ جهانی دوم بر کشورش حکومت کرد، اما به تمام معیارهای سنجش رهبران و نمادها نیز توهین کرد. از سوی دیگر، بار دیگر بر تدبیر، ساده لوحی و سطح پایین فرهنگ سیاسی و تاریخی رئیس جمهور سابق آمریکا تأکید می کند. کسی که دو دوره متوالی بر تخت پادشاهی جهان نشست و ما با اکراه می گوییم.

زلنسکی یا چرچیل زمانه با حمایت قوی دولت ایالات متحده برای احیای نازی های راستگرا در اوکراین و ترغیب رئیس جمهور روسیه به ولادیمیر پوتین انتخاب شد تا ابتدا از اوکراین وارد جنگ جهانی سوم شود. این بسیار شبیه لابی صهیونیستی بوش جونیور و استفاده از آن به عنوان یک دست نشانده برای حمله، اشغال و نابودی عراق است. کسی که بیش از 2 میلیون عراقی را کشت تا اعراب را تضعیف کند و پروژه های سلطه اسرائیل در منطقه را برآورده کند.

این یادداشت با اشاره به یک ضرب المثل قدیمی عربی که «هر کس شباهت خود را می‌داند» بیان می‌کند که عقل درونی و ناخودآگاه بوش و نظریه روان‌شناختی معروف «فرفکنی» این توصیف را برای زلنسکی انتخاب کردند. پیرو همان جناح صهیونیستی، جناحی که از نابودی عراق و سپس لیبی و سوریه و یمن حمایت می کرد.

“اوکراین حاکم واقعی ایالات متحده است و آقای زلنسکی تنها ابزار و شاهد دروغینی است که بیشتر وقت خود را پشت دوربین و سخنرانی در پارلمان های مختلف در سراسر جهان می گذراند. او فقط جملات و عبارات مکتوب می نویسد.” تکرار می کند و زمانی برای رهبری نبردها ندارد، بنابراین مقایسه او با چرچیل توهین آمیز و احمقانه است. چرچیل که بعدها در ارتش بریتانیا به عنوان وزیر دفاع خدمت کرد و همچنین به عنوان خبرنگار جنگ خدمت کرد، در دو دوره جداگانه، یکی در طول جنگ جهانی دوم، به عنوان نخست وزیر انتخاب شد. او همچنین برنده جایزه نوبل ادبیات بود و مجموعه ای از آثار و نقاشی های او در سال 2014 به قیمت بیش از یک میلیون یورو فروخته شد.

ما در اینجا تاریخ سیاه استعمار در چرچیل را ستایش نمی کنیم، بلکه می خواهیم اطلاعات برخی از حاکمان سابق و فعلی ایالات متحده و توطئه های مختلفی را که اکنون در اتاق های بسته واشنگتن، تل آویو و برخی از پایتخت های اروپایی وجود دارد را نشان دهیم. “نویسنده. و افشای غرب برای کشاندن جهان به جنگ جهانی سوم و احتمالاً جنگ هسته ای. هدف اصلی از این اقدامات حفظ رهبری نظامی، سیاسی و اقتصادی جهان در دست ایالات متحده و جلوگیری از انتقال آن به مسکو یا پکن است.

نویسنده همچنین بیان می کند که زمانی که آدولف هیتلر و ناپلئون نتوانستند روسیه را در دو مرحله مختلف تاریخی فتح کنند، یک دولت “دست نشانده” تحت سلطه “دلقک” نمی توانست در جنگ پیروز شود.

در ادامه این یادداشت آمده است: مردم اوکراین که ما همیشه با آنها همدردی کرده‌ایم و علیه همه اشکال اشغالگری بوده‌ایم، قربانیان بزرگ این جنگ و یک تله خونین و ویرانگر هستند. تله ای که زلنسکی با چشمان باز به میان هموطنانش انداخت. ما تاکید می کنیم که قربانی تله غرب و صهیونیست ها در فلسطین بوده و هستیم و همانطور که به عنوان اعراب و فلسطینی ها تاوان ویرانی، گرسنگی و محرومیت نازی های آلمان را دادیم، امروز نیز با تله خودمان. چشم ها. ما در تلویزیون می بینیم که چگونه مردم اوکراین بهای نازی های جدید را در کشور خود می پردازند و ثروت و دارایی سایر کشورهای اروپایی در حمایت از این جنگ از بین می رود.

در پایان این یادداشت: فشار بر تحریم ها، افزایش تورم، افزایش شدید قیمت کالاها و خدمات، کاهش ارزش ارزهای اروپایی و آمریکایی، سقوط پی در پی شهرهای اوکراین توسط روس ها، افزایش بی سابقه ارزش روبل روسیه، و خزانه روسیه با میلیاردها دلار در نتیجه افزایش قیمت نفت، گاز، گندم و غلات پر می شود، همه در نتیجه این جنگ. اما برخی همچنان زلنسکی را قهرمان می دانند و او را با چرچیل مقایسه می کنند که نشانه آخرالزمان و شاید پایان جهان است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا