جامعه

اختصاص روزهای ویژه و شاد برای کودکان کار

شهردار منطقه 13 از اجرای برنامه تفریحی هفتگی کودکان کار خبر داد.

به گزارش امروزنگار، محمدهادی علی احمدی با بیان اینکه کودکان کار منطقه 13 به دعوت اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 13 به صورت هفتگی به مراکز تفریحی اعزام می شوند، افزود: در نظر داریم با اجرای ویژه و تفریحی روزهای شادی را برای کودکان کار ایجاد کنیم. برنامه ها . یک روز در هفته یک روز به یاد ماندنی با سایر همسالان خود داشته باشید.

وی در خصوص اختصاص امکانات تفریحی برای کودکان کار گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام شده است، کودکان کار به صورت هفتگی به مراکز تفریحی مانند استخر، سینما و شهربازی اعزام می شوند.

شهردار منطقه 13 با اشاره به اینکه هدف از اجرای برنامه های ویژه کودکان کار ایجاد انگیزه و شور و نشاط در بین کودکان کار است، یادآور شد: تغییر نگرش کودکان کار به اینکه بتوانند محیط زندگی خود را تغییر دهند و از حقوق آموزشی برخوردار شوند. . بچه های سرگرم کننده و مفید دیگر و البته دست مورد علاقه آنها; از جمله اهداف این طرح است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، وی فردای بهتری را برای همه کودکان خواست و خاطرنشان کرد: کار کودکان فقط آموزش و یادگیری نیست، بلکه بازی نیز هست و در این راستا برنامه های تفریحی به صورت کوچک تدارک دیده شد. . قدم برای کودکان کار

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا