فرهنگ و هنر

اختصاص میزهای ژئوتوریسم، اکوتوریسم و گردشگری کشاورزی به لرستان

امروزنگار/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: خوشبختانه در وزارت گردشگری میزهای متعددی برای ژئوتوریسم، بوم گردی، گردشگری کشاورزی و باغداری و گردشگری غذایی در لرستان اختصاص داده اند.

عطا حسن پور در گفت وگو با امروزنگار، اظهار کرد: در حوزه گردشگری دو همایش ملی با حضور تمامی نمایندگان حوزه گردشگری و مدیران ترویج جهاد کشاورزی کشور در لرستان برگزار شد.

وی همچنین گفت: همایش گردشگری کشاورزی برگزار کردیم که در آن برای اولین بار در بحث آموزش کشاورزی و روستایی لرستان به عنوان پایلوت انتخاب شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: میزهای کارشناسی متعددی در وزارت گردشگری تعریف شده است.

حسن پور گفت: خوشبختانه در وزارت گردشگری میزهای متعددی برای ژئوتوریسم، بوم گردی، گردشگری کشاورزی و باغبانی و گردشگری غذایی در لرستان اختصاص داده اند.

وی بیان کرد: در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای تعریف تقویمی برای سال آینده هستیم تا با کمک سایر دستگاه های دولتی مانند محیط زیست، کشاورزی، گردشگری، مذهبی، گردشگری ورزشی و… تعدادی از این جداول در لرستان رونمایی شود.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: این استان در حوزه گردشگری، صنایع دستی، میراث فرهنگی، ژئوتوریسم، بوم گردی، کشاورزی و باغداری دارای قابلیت ها و ظرفیت های منحصر به فردی است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا