جامعه

ارائه برنامه های سال 1401 سازمان فنی و حرفه ای کشور در کمیسیون آموزش مجلس

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از حضور رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور در جلسه امروز این کمیسیون و در برنامه های سال 1401 این سازمان خبر داد.

رضا حاجی پور در گفت وگو با امروزنگار، در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه باقری معاون آموزشی وزارت بهداشت و حسینیان امروز مهمان این جلسه بودند، گفت: . ، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای امروز ابتدا معاون وزیر آموزش و پرورش در این کمیسیون حضور یافت و روند آموزش وزارت بهداشت را تشریح کرد.

وی افزود: دکتر حسینیان رئیس سازمان فنی و حرفه ای کشور مهمان بعدی جلسه امروز کمیسیون آموزش و تحقیقات بود که گزارشی از روند برنامه ریزی این سازمان در سال 1401 بر اساس سازمان منوها ارائه کرد. مقام معظم رهبری. همچنین در حوزه کارآفرینی و آموزش، از جمله بحث کسب حرفه، تسهیلات اشتغالزایی در سطوح مختلف جامعه و با در نظر گرفتن نمایندگان کمیسیون از نقاط مختلف کشور، آسیب شناسی های آن در این دو سال. آموزش و پرورش سوالاتی مطرح شد

نماینده مردم آمل گفت: به عنوان مثال در مورد امکانات و منابع سازمان فنی و حرفه ای شهرستان آمل صحبت کردم که مشخصا بسیار قویتر از آموزش دانشکده فنی و حرفه ای و حتی آموزش فنی و حرفه ای است. . آموزش حرفه ای، آموزش.

حاجی پور گفت: سازمان فنی و حرفه ای شهرستان آمل امکانات زیادی در زمینه های آموزشی و پرورشی دارد اما متاسفانه کمتر از این امکانات استفاده می شود. همچنین اطلاعاتی در این خصوص در شهرستان ارائه نشده است و به ندرت اتفاق می افتد و فکر می کنم در این زمینه با فضای بسته ای مواجه هستیم که از زایس توضیحاتی را از سازمان فنی و حرفه ای خواستیم و رفع شد. این سوالات را بررسی کنید

سخنگوی کمیسیون آموزش در پاسخ به اینکه آیا در جلسه امروز بحث آلودگی هوا، گرد و غبار و تعطیلی مدارس مطرح شده است یا خیر، پاسخ داد که در این زمینه بحثی نشده است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا