جامعه

از آمادگی کامل پلیس برای بازگشایی مدارس تا ساخت ۴۰ کلانتری در تهران

فرمانده پلیس تهران بزرگ موضوعات مطرح شده در جلسه مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر تهران در زمینه ارتقاء امنیت و آرامش در تهران و همکاری و همچنین تصمیمات اتخاذ شده برای بازگشایی مدارس را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش امروزنگار ، حسین رحیمی در پایان نشست هم اندیشی با اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز جلسه ای گرم با نمایندگان شورای شهر تهران داشتیم تهران که به تازگی کار خود را آغاز کرده است.

وی گفت: در این جلسه اعلام کردیم که مسائل مربوط به توسعه شهر باید در بحث های امنیتی ، صلح و اجتماعی با پلیس و شورای شهر باشد. بنابراین ، ما اعلام کرده ایم که با تمام توان در کنار شورای جدید هستیم و آمادگی کامل برای همکاری در جهت حمایت از اهداف بلند مدت دوستان خود و اعلام هم افزایی و همدلی از طرف خود را به نمایندگان خود داریم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: در کنار این مسائل ، مسائل مربوط به ترافیک و امنیت نیز مطرح شد ، به ویژه ساخت 40 کلانتری ، موضوعی که سالها مورد غفلت قرار گرفته و می تواند نقش ویژه ای در ارتقای امنیت داشته باشد. نمایندگان وقت خوبی را گذراندند و نظرات ارزشمند آنها را شنیدیم.

وی تأکید کرد: توافق شده است که نمایندگان ما در کمیسیون های مختلف شوراها شرکت کنند و نظرات خود را در مورد مسائل مبارزه با مواد مخدر ، اصلاح فرایند و بحث های ترافیکی ، در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و همچنین در نیمه دوم سال 2015 بیان کنند. سالی که شاهد ترافیک و وارونگی هوای بیشتری هستیم ، تا بتوانیم با نمایندگان شورا هم افزایی مناسبی را شاهد باشیم.

وی در یکی دیگر از سخنرانی های خود با تأکید بر ضرورت حمایت کامل شورا از پلیس در اقدامات م policeثر پلیس در مسائل امنیتی و اجتماعی ، گفت: امیدواریم این حمایت برای امنیت بیشتر و آرامش خاطر صورت گیرد. شهر و همه نسخه ها. ”در دوره جدید با شهروندان درگیر شوید.

سردار رحیمی در خصوص بازگشایی مدارس گفت: منتظر تصمیمات مسئولان در ستاد ملی کرونا و اعلام آموزش و پرورش هستیم. ما آمادگی کامل خود را اعلام کردیم و هماهنگی های لازم را انجام دادیم. به این ترتیب ، پلیس راهنمایی و رانندگی ما کار خود را در زمینه مسائل مربوط به آموزش رانندگان سرویس مدارس آغاز کرد و در زمینه تغییر عناصر امنیت و نظم شهری ، کلیه پلیس ، به ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی و سایر ادارات ، اقدامات لازم دیروز در این زمینه جلسه ای درون سازمان داشتیم و تصمیمات خوبی اتخاذ شد. البته ما همچنان منتظر نظر نهایی ستاد ملی تاج و آموزش هستیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا