جامعه

استان تهران نیازمند مدیران میدان عمل است / مسیر کشور رو به قله و پیشرفت است

امروزنگار/ تهران استاندار تهران گفت: در استان تهران می خواهیم مدیران مرد در حوزه فعالیت انسانی داشته باشیم و مشکلات مردم را حل کنیم.

محسن منصوری استاندار تهران ظهر جمعه ۱۴ آبان در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان پیشوا گفت: بعد از انقلاب کارهای زیادی در کشور انجام شد و یکی از نیازهای کشور بود. پمپاژ امید در جامعه ” اوج و پیشرفت.

وی ادامه داد: معتقدم دولت ها دارای نوسان هستند و برخی دولت ها در خط ولایت و برخی با ولایت زوایایی داشتند که مردم در پایان متوجه این موضوع شدند.

استاندار تهران گفت: اقدامی که سپاه طی چند روز گذشته انجام داد، تمسخر قدرت پوچ آمریکا بود و استکبار ستیزی در چارچوب اقدامات دولت فعلی در ساری است.

منصوری بیان کرد: مدیر مستکبر مستکبرترین است و مدیری که خود را خدمتگزار مستکبران نمی داند و قبل از اینکه تحت تحریم های خارجی قرار گیرد باید تحریم های داخلی را که از مصادیق تحریم های داخلی است حذف کنیم و این مستلزم یک حرکت جهادی

نماینده عالی دولت در استان تهران گفت: امروز نیازمند تامل و تأمل در حرکت جهادی در مدیریت استان تهران و ظاهر وفادار و وابستگی به توانمندی های مردم در شرایط کنونی هستیم.

استاندار تهران ادامه داد: مردم پیشوا روزی را صرف انقلاب کردند که هزینه آن چندان گران نبود و 15 خرداد نقطه شروع پیشوایان برای قله های رشد و شکوفایی است.

این مسئول بیان کرد: دولت در استان تهران خود را مدیون شهرستان پیشوا می داند و معتقدم با خون شهدا بر مشکلات کنونی فائق خواهیم آمد و اگر به خدا توکل کنیم خداوند آن را باز خواهد کرد.

وی ادامه داد: بسیاری از اصول در مدیریت کشور کنار گذاشته شده و مدیریت ولی فقیه در گرو مردم و توانایی های مردم است و در مجموع شرایط کشور متحول و مقتدرانه است.

استاندار تهران در پایان سخنان خود گفت: از سوی دیگر با نگاه واقع بینانه که مشکلات استان را دارم، بی دلیل قول نمی دهم تا سه ماه آینده مشکلات حل شود اما امیدوارم با جهادی بر مشکلات فائق آییم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا