ورزشی

استقلال نباید لیگ را فدای دربی کند

سهراب بختیاری زاده پیشکسوت تیم فوتبال استقلال یک روز قبل از دربی پایتخت با تاکید بر نیاز به بازیکنان باتجربه دربی گفت: درست است که دستشان به برنده نمی رسد اما بازی دربی با سایر بازی ها متفاوت است. و اگر باشم، تلاش خواهم کرد.» در دربی از بازیکنان با تجربه تری استفاده کنید.

وی همچنین تاکید کرد: استقلالی ها بدانند که لیگ را فدای دربی نکنند. در حالی که این بازی و سه امتیاز آن مهم است، قهرمانی در لیگ بسیار مهمتر است. بازیکنان باید با این تصور وارد بازی شوند که شش امتیاز جلوتر هستند و این پرسپولیس است که حاضر است جلو بیاید و به دنبال سه امتیاز باشد. این به شکست استقلال پرسپولیس کمک می کند.

وی ادامه داد: از بازی های قبلی که از استقلال دیده ایم، می دانیم که او در این پست خوب کار می کند و سازمان خود را خیلی خوب حفظ می کند و جلو می رود و لحظه ای که حریف اشتباه می کند خیلی سریع به حریف ضربه می زند. . این چیزی است که مربی قبل از بازی می تواند به آن فکر کند.

بختیاری زاده در پایان گفت: اگر استقلال در این بازی به میدان بیاید، سعی می کند نظم خود را حفظ کند و گل بزند و امتیازات بعدی را در ضد حمله به دست آورد، اما اگر خدا مانع ما شود، به دلیل اینکه حریف به عقب برمی‌گردد و فضای عمق را می‌بندد.”، بازیکنان خلاق و بازیکنانی که می‌توانند ارسال‌های خوبی داشته باشند می‌توانند کمک کنند.

258 251

دکمه بازگشت به بالا