ورزشی

اسدی: احترام اسکوچیچ شکسته شد

کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال می گوید احترامی که باید برای اسکوچیچ قائل می شد بعد از آوردن تیم ملی به جام جهانی اتفاق نیفتاد.

به گزارش امروزنگار، علیرضا اسدی، عضو سابق فدراسیون فوتبال در حاشیه ریاست فدراسیون فوتبال گفت: امروز تصمیم داریم در صورت فرصت برای خدمت به فدراسیون برویم. موضوع ائتلاف با واعظ نیست، از نظر ما امری یک طرفه است و خدماتی که ما ارائه می کنیم احتمالاً همین است. مهم این است که چه کسانی چه پیشینه ای دارند، چه خدماتی ارائه می دهند و چگونه آرامش فوتبال را تامین می کنند. مهم این است که او چقدر در مناظره ها موفق است و فدراسیون فوتبال چقدر می تواند برای او ارزش قائل شود.

وی درباره اخراج اسکوچیچ گفت: من داستان پشت صحنه را نمی دانم، اما حداقل آن این است که تیم ملی ارزشی را ایجاد می کند که تیم به دست آورده است، اما وقتی حیثیت و ارزش آن شکسته شد، نباید با این تیم به جام جهانی برود. رئیس تیم ملی سرمربی اوست و تک تک اعضای تیم ملی باید وحدت ایجاد کنند.

وی درباره گزینه های خود در صورت حضور در فدراسیون فوتبال گفت: من همیشه گفته ام ما هم مانند سایر کشورها برای افزایش دانش از مربیان خارجی استفاده کنیم اما از تولیدات داخلی استفاده کنیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا