بین المللی

اشتباهات خنده‌دار سایت انگلیسی در معرفی ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی+ عکس

رسانه های انگلیسی تصوری عجیب و باورنکردنی از ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی قطر دارند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سایت انگلیسی توتال اسپورت به تحلیل شرایط تیم ملی فوتبال کشورمان قبل از جام جهانی قطر پرداخت اما در خلاصه این گزارش یک اشتباه بزرگ به چشم می خورد.

این سایت انگلیسی با معرفی کارلوس کی روش به عنوان سرمربی تیم ملی و بررسی عملکرد شاگردانش در بازی های گذشته، حدس کاملا اشتباهی از ترکیب احتمالی تیم ملی انجام داد.

این سایت در معرفی ترکیب احتمالی تیم ملی نوشت: «محمد محبی مهاجم اول ایران است و به احتمال زیاد در خط حمله بازی خواهد کرد. در حالی که مهدی ترابی و محمد خدابندلو درست پشت سر محبی قرار می گیرند و خط هافبک را تکمیل می کنند. کاپیتان احسان حاج صفی با مهارت فوق العاده خود مدافعان را اینگونه هدایت می کند.»

اشتباهات خنده دار سایت انگلیس در مورد ترکیب احتمالی ایران در جام جهانی + عکس

با وجود این بررسی و معرفی ناقص ملی پوشان، شماتیک بازیکنان احتمالی برای حضور در جام جهانی قطر برای تیم ملی با بازیکنانی چون دانیال داوری، خسرو حیدری و … منتشر شده است.

در این طرح اعلام شده، دانیال داوری، خسرو حیدری، مهردادپولادی، امیرحسین صادقی، حسینی، تیموریان، نکونام، دژاگه، شجاعی، رضا گوچان نژاد به اشتباه ترکیب احتمالی را انجام می دهند که نیمی از آنها از فوتبال خداحافظی کرده و حتی به دنیای سر هم رفته اند. مربی. . اما با اشتباه این سایت انگلیسی قرار است در قطر برای ایران بازی کنند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا