ورزشی

اعتراض ذوب‌آهن به کمیته استیناف: چرا رای بازی سایپا

به گزارش شفاف ، باشگاه ذوب آهن نسبت به تأخیر در صدور رای به سایپا و پیکان اعتراض کرده و بیانیه ای در این زمینه صادر کرده است. در این بیانیه آمده است:

“چه کسی مسئول است !؟

همانطور که همه علاقه مندان به فوتبال می دانند ، دیدار قابل توجه تیم سایپا و پیکان در مخ 14/2/1400 هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال لیگ برتر کشور ، که با نتیجه 2 بر 1 به سود پیکان به پایان رسید ، اعتراضات و فشارهای ناروا و نامناسب (براساس ساختارهای مذهبی و روابط پشت صحنه که در این مقاله به آن پرداخته نشده است) که نتیجه مسابقه در 03/03/03 رأی داده شد. 1400 نفر به جلسه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع شدند. چند روز بعد ، این کمیته نتیجه بازی را به سود 3-0 به سود تیمی تغییر داد که به گفته برخی از کارشناسان ، سوابق و همدردی خوبی برای هدایت فوتبال کشور امروز دارد. به دنبال حکم جنجالی کمیته انضباطی ، با توجه به ایراداتی که از سوی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان و باشگاه نساجی و اعتراض باشگاه پیکان صادر شد ، پرونده به کمیته استیناف رسید ، اما تعجب آور و تردید برانگیز بودن کمیته استیناف با گذشت بیش از 38 روز از رای کمیته انضباطی ، هنوز تصمیمی در مورد این موضوع حساس در تاریخ فوتبال ایران اتخاذ نکرده است.
سوالی که امروز توسط بسیاری از فوتبال دوستان و تعداد زیادی از شهروندان استان شهید پرور در اصفهان ، مازندران و سایر باشگاه ها و هواداران پرشور ذوب آهن که این باشگاه را به حضور مداوم و م inثر در ساخت و ساز و نیم قرن خود تبدیل کرده اند ، پرسیده اند. این باشگاه همیشه برای ارتقا sports ورزش در این منطقه و به ویژه فوتبال مورد تشویق و حمایت قرار گرفته است ، بنابراین دلیل این تأخیر چیست؟
چرا کسی فکر می کند که از آنجا که در خط مقدم روابط تنظیم شده در فوتبال کشور ما قرار دارد ، میلیاردها دلار و هزاران ساعت صرف آماده سازی ، مربیگری و اجرای بازی ها در باشگاه هایی که از این رای رنج می برند ، کند؟ باشگاه هایی مانند باشگاه نساجی ، که هزاران جوان در مازنی امیدوار به پیروزی و از دست دادن آنها هستند ، یا باشگاه پیکان ، در این شرایط سخت اقتصادی با سختی باورنکردنی برای شرکت در مسابقات لیگ این باشگاه ، فولک ، و اصفهان روبرو هستند. ذوب آهن که در تمرینات پیشانی مردان فولادی شرکت می کند ، کار سخت و عرقی است. چه اتفاقی می افتد؟
اشک و لبخند هزاران جوان اصفهانی که چراغ ورزش این منطقه از کشورمان را تحت حمایت باشگاه ذوب آهن در بسیاری از رشته های ورزشی و از نگاه هزاران خانواده علاقه مند به ورزش و اعتلای ایران اسلامی در این منطقه نگه داشته اند. این حكم برای رأی گیری نهایی دوخته شده است.

ما با دقت بیشتری فکر می کنیم که چرا حکم کمیته استیناف اعلام نمی شود؟

متأسفانه ، تخمین هایی که هنوز برای رای کمیته Esitnaf صادر نشده است هنوز نهایی نشده اند. کم کم رودخانه زاینده رود پس از قرن ها پیشرفت و شکوفایی زنده و مولد خشک شد ، به طوری که امروزه به یک رودخانه خونین تبدیل می شود. زخم در قلب نیمی از جهان است. در نتیجه ، این بار رودخانه روان 54 ساله در مسیر شکوفایی و طراوت ورزش در استان اصفهان به یک کویر خشک و زخمی تاریخی تبدیل خواهد شد. “

دکمه بازگشت به بالا