ورزشی

اعلام اسامی نامزدهای راه یافته به مرحله آرای مردمی برترین‌های قرن

به گزارش شفاف به نقل از روابط عمومی جشنواره صد، شبکه ورزش سیما با همراهی وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و کمیته پارالمپیک در حال برنامه ریزی برای انتخاب بهترین های یکصد ساله ورزش ایران است. انجمن. رای.

این رویداد بزرگ در ویژه برنامه «صد» نوروز 1401 و برای انتخاب و ارائه بهترین چهره های یک قرن ورزش ایران از شبکه ورزش سیما همه روزه از ساعت 14 پخش می شود. .

پس از معرفی ورزشکاران برگزیده هر رشته از سوی فدراسیون های ورزشی، در مرحله اول هیات انتخاب در هشت بخش مشخص شد و به بررسی و انتخاب نفرات برتر هر بخش ادامه داد.

فدراسیون ها 1427 چهره را برای شرکت و ارزیابی در این جشنواره معرفی کردند که بر اساس اعلام هیات انتخاب این تعداد به 135 نفر کاهش یافت.

در مرحله بعد، هیئت داوران جشنواره متشکل از 10 نفر، 50 شرکت کننده جشنواره را زیر هشت جایزه انتخاب کردند تا با رای مشترک انتخاب شوند.

فهرست نهایی بهترین نامزدهای عصر ورزش ایران در 8 رده مربی، قهرمان، فوق ستاره، حریف، گل سن، مدیر ارشد، بینش ماندگار و مدال سنی به شرح زیر است:

مربی برتر
1. رشته محمد بنا – کشتی
4. حشمت مهاجرانی – پیل
3. مصطفی کارخانه – والیبال
4. هادی رضایی – والیبال نشسته
5. کوروش باقری – وزنه برداری

تیم برتر
1. 98 تیم ملی فوتبال فرانسه
4. والیبال نشسته
3. 1961 تیم کشتی یوکوهاما
4. تیم ملی والیبال در سال های 1393 تا 1395
5. تیم کشتی 2012 الف
6. تیم فوتسال بانوان 2018-2015

رفتار منصفانه
1. پرویز دهداری – مربی فوتبال
4. محمد انصاری – فوتبالیست
3. امین متوسل زاده – بازیکن فوتبال
4. سارا خادم الشریعه – فوتبالیست
5. علی دانایی فرد – فوتبالیست

فقط
1. احسان قائم مقامی – شطرنج
4. قاسم رضایی – کشتی
3. علیرضا جهانبخش – بازیکن فوتبال
4. وازگن آندریسان – مدیر فوتبال
5. فرخنده سلیمانی – تنیس روی میز

بن
1. تخت – طولانی
4. حسین رضازاده – وزنه برداری
3. محمد نصیری – وزنه برداری
4. زهرا نعمتی – تیراندازی با کمان
5. رسول خادم – بلند
6. جعفر سلماسی – وزنه برداری
7. تیمور غیاثی – دو و میدانی
8. حمید سوریان – کشتی
9. هادی ساعی – تکواندو
10. عبدالله وحید – بلند
4. محمود نامجو – وزنه برداری

یک منظره ماندگار
1. علیرضا سلیمانی – کشتی
4. دو پرچم روی سکو – وزنه برداری
3. هاشمیه متقیان – دیسک
4. جگر زنان – جگر
5. حسن یزدانی تیلور – کشتی
6. علیرضا بیرانوند – پیل
7. لیدا فریمن – وزنه برداری
8. رضازاده حسین
9. سلام جواد فروغی – تیراندازی
10. سیامند رحمان – وزنه برداری

گل های عصر
1. حمید استیلی
4. خدا
3. حسن روشن
4. عراق دانایی فرد
5. رضا قوچان نژاد
6. علی پروین
7. علی دایی
8. تخته نرد
9. معامله
10. مهدی طارمی

هیئت داوران نیز مدیران ارشد را انتخاب خواهند کرد.

دکمه بازگشت به بالا