بین المللی

اعلام بسته‌های رومینگ ویژه اینترنت و مکالمه همراه اول برای جام‌جهانی قطر

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت بیست و دومین دوره جام جهانی فوتبال و ایرانیانی که قصد دارند برای تماشای این فیلم به قطر بروید. تورنمنت حضوری “بسته ویژه جام جهانی” بسته هایی برای مکالمات اینترنتی و رومینگ تعریف و طراحی شده است.

این بسته‌های رومینگ بین‌المللی ویژه جام جهانی 2022 که از اواسط آبان ماه جاری اجرا می‌شود، امکان خرید و فعال‌سازی را به سه صورت «کدهای سفارش»، «اولین فروشگاه آنلاین همراه» و «موبایل من» در اختیار تمامی مشترکین دائمی و اعتباری قرار می‌دهد. کاربرد”. علاوه بر این قابلیت خرید برای دیگران در تمامی روش های ذکر شده وجود دارد.

در سبد خدمات این ایام موبایل اول قابل استفاده از طریق شبکه تمامی اپراتورهای قطر (اوردو و وودافون) بسته ویژه 2 گیگابایتی به مدت 30 روز با هدیه 20 دقیقه مکالمه و 20 پیامک به نشانی که قیمت 390000 تومان به چشم می خورد.

دو بسته 30 روزه دیگر با نام رومینگ جام جهانی با بسته تماس رومینگ 7 روزه در کنار سایر بسته ها آماده شد. اپراتور اول تلفن همراه در کشور با در نظر گرفتن طیف وسیعی از سلایق و نیازهای مشترکین سعی در تعریف بسته های کاربردی دارد.

* جزئیات بسته های رومینگ بین المللی برای جام جهانی 2022 قطر

همراه اول و همچنین ارائه پکیج 30 روزه پیاده روی برای جام جهانی 2022 با توجه به توضیحات «5 گیگابایت اینترنت، 50 دقیقه مکالمه و 50 پیامک هدیه» به قیمت 990 هزار تومان، بسته رومینگ دیگری نیز در این رویداد برای خبرنگاران، مدیران و مدیران کشورمان در نظر گرفته شده است. « 20 گیگابایت اینترنت، 200 دقیقه مکالمه و 200 پیامک هدیه » با قیمت 2990000 تومان قابل خرید از کانال های مذکور می باشد.

آخرین بسته «بسته تماس رومینگ» است که علاوه بر پوشش 90 دقیقه مکالمه رومینگ، 90 پیامک به خریدار هدیه می دهد و علاوه بر آن، می توان آن را همزمان با سایر بسته ها خریداری و فعال کرد.

«بسته های هدیه مکالمه و پیامک» همزمان با فعال شدن بسته اینترنت از سامانه به صورت خودکار برای مشترک فعال می شود و خاتمه آن ها تأثیری در ادامه بسته اینترنتی نخواهد داشت.

مشترکین می توانند با شماره گیری کد دستوری «Star 10 Star 2913 Star 2022 Square» برای خرید این بسته های اینترنتی و چت ویژه جام جهانی 2022 وارد منوهای مربوطه شده و بسته مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

* خرید هر بسته پیاده روی، افزایش شانس در قرعه کشی ویژه 11 توپ طلا

همراه اول به مشترکین علاقه مند به خرید و استفاده از بسته های رومینگ ویژه جام جهانی، با خرید بسته های مورد نظر خود قول داده است. در قرعه کشی ویژه 11 توپ طلا که در طول جام جهانی نیز شرکت خواهند کرد. همچنین با مهلت 30 روزه استفاده از این بسته ها می توانید با خیال راحت بسته های رومینگ قطر را در داخل کشور و قبل از سفر فعال کنید.

لازم به ذکر است، بر اساس تفاهم صورت گرفته با اپراتورهای قطری، تعرفه رومینگ بین‌الملل با تخفیف ویژه برای «تماس با ایران» و «تماس‌های دریافتی از ایران» و همچنین «تماس‌های داخلی با شماره‌های قطری» به ازای هر 9 هزار تومان تعیین شده است. . دقیقه اس ام اس 2 هزار تومان است و هر مگابایت اینترنت 2 هزار تومان.

همچنین مشترکین علاقه مند به خرید این بسته های ویژه جام جهانی 2022 قبل از خروج از ایران از فعال بودن سرویس رومینگ خود با کد دستوری 10 ستاره مربع 2911 اطمینان حاصل کنند و در صورت تمایل به تماس یا ارسال پیامک به شماره های ایرانی در قطر. “0098” را به ابتدای شماره مورد نظر خود اضافه کنید.

* هزینه های رومینگ را هنگام سفر به قطر مدیریت کنید

لازم به ذکر است که برقراری تماس بین دو همراه اول در قطر برای هر دو طرف هزینه دارد. اگر شما تماس گیرنده باشید، هزینه تماس خروجی را پرداخت می کنید و اگر گیرنده تماس باشید، هزینه تماس دریافتی از شما کسر می شود.

مشترکینی که از خدمات انتظار تماس، انتقال تماس و پست صوتی (VMS) استفاده می کنند نیز مشمول هزینه رومینگ اضافی هستند و در صورت عدم نیاز به استفاده از این خدمات، باید از کد سفارش «ستاره» استفاده کنند. 10 ستاره 24 مربع را شماره گیری کنید و آنها را از منوهای 1، 2 و 3 غیرفعال کنید.

* چندین راه حل برای مدیریت هزینه های رومینگ اینترنت

از آنجایی که بسته های معمولی اینترنت خریداری شده در ایران (هر بسته ای به جز بسته رومینگ ویژه) هنگام استفاده از سرویس رومینگ غیرفعال می شوند، بنابراین برای مدیریت خوب استفاده از اینترنت، همراه اول پیشنهاد «دانلود برنامه ها و تنظیمات گوشی و به روز رسانی» را داد. حالت خودکار را خاموش کنید، “در صورت استفاده از اینترنت در مکان های عمومی و عدم استفاده از سیم کارت، گزینه Mobile Data and Data Roaming را در تنظیمات گوشی غیرفعال کنید” و “گوشی را به افراد ناشناس قرض دهید، آن را بسازید.” در دسترس “افراد نادان مانند کودکان یا قرار دادن تلفن در حالت هات اسپات می تواند هزینه های ناخواسته شما را تا حد زیادی افزایش دهد.”

در پایان همراه اول برای آسودگی خیال مشترکینی که عازم قطر هستند با فعال کردن پین کد سیم کارت و رمز عبور گوشی ها، سوء استفاده های احتمالی در صورت سرقت یا مفقود شدن گوشی همراه خود را به حداقل برسانند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا