جامعه

اعلام نتایج آزمون استخدامی آتش نشانی در هفته پیش رو/شرکت ۵٠٠ زن در مرحله اول آزمون

مدیرکل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نتایج اولین مرحله آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی تهران در هفته آینده را اعلام کرد.

مهدی داوری در گفت وگو با امروزنگار ، درباره زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی تهران گفت: همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، ما به 16 نیروی عملیاتی جدید نیاز داریم که 4 نفر از آنها مرد و 26 زن هستند.

وی با بیان اینکه زنان برای اولین بار به نیروهای عملیاتی سازمان آتش نشانی تهران ملحق می شوند ، افزود: زنان قبلاً در بخشهای دیگر به عنوان آموزش کار کرده اند ، اما از نظر مشارکت در عملیات برای اولین بار در بین منابع انسانی. حضور داشته باشید.

رئیس اجرایی سازمان آتش نشانی تهران گفت: 50 مرد و 50 زن در مرحله اول آزمون استخدامی آتش نشانی شرکت کردند و هفته آینده اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول را اعلام می کنیم.

داور افزود: این اطلاعات از طریق وب سایت سازمان اعلام می شود و امیدواریم بتوانیم به زودی یک تست ورزشی و عملیاتی را انجام دهیم.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: متأسفانه برای اجرای مرحله اول آزمایش ، با توجه به شرایط حاکم ، چالش هایی پیش رو بود که اکنون می توانیم با پیروی از پروتکل ها آزمایش های بعدی را انجام دهیم. “

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا