ورزشی

افتتاح مرکز داوری و میانجیگری ورزش – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین، پیش از سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در همایش صلح، داوری، ورزش که در مجتمع 12 هزار نفری آزادی تهران برگزار شد، حجت الاسلام صادقی رئیس مرکز توسعه حل اختلاف قوه قضائیه نیز تاکید کرد. دین و عقل برای مطالبه صلح و سازش از طریق میانجیگری و داوری تصریح کرد: فرهنگ پهلوانی و تمدن که با روحیه گذشت، سازش و صلح همراه است، از دیرباز در میان ورزشکاران ایران زمین وجود داشته و همچنان در دل قهرمانان متبلور است. و ورزشکاران کشورمان

حجت الاسلام صادقی یکی از ابعاد تحول و تعالی قضایی در دوران تصدی حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای را «گسترش و توسعه رویه های حل اختلاف غیرقضایی» عنوان کرد و گفت: برای تحقق این امر امروز با حضور رئیس جمهور قوه قضاییه مرکز داوری و میانجیگری ورزشی افتتاح شد و در نتیجه راه اندازی این مرکز ورزشکاران کشورمان با مراجعه به داوران می توانند با زمان، هزینه و تشریفات کمتر اختلافات خود را برطرف کنند. .

سیدحمید سجادی وزیر ورزش و جوانان نیز در این مراسم گفت: افتتاح مرکز داوری و میانجی گری ورزش گامی قابل توجه در جهت حل اختلافات و کاهش هزینه های دادرسی و همچنین کاهش تعداد پرونده های قضایی است. داوران.”

دکمه بازگشت به بالا