ورزشی

انتصاب اعضای شورای قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

حجت الاسلام محمد امین حاجی زاده به عنوان رئیس ، حبیب الله نخعی به عنوان جانشین فرمانده و جواد علیزاده به عنوان دبیر دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه عترت. خراسان جنوبی منصوب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم معارفه اعضا و جلسه ویژه شورای قرآن و عترت این دانشگاه لزوم توجه هرچه بیشتر به اهمیت قرآن و عترت را یادآور شد و گفت: و دین در اسلام اهل بیت پیامبر (ص). تکیه بر این دو مقام عالی بسیار مهم است و به این ترتیب شورای قرآنی و دانشگاه عترت رسالت خطیری بر عهده دارند.

سید حسن هاشمی گفت: همه ما باید برای اهداف والای این شورا بویژه برای تبیین و تعمیق آموزه های قرآن و عترت تلاش کنیم.

تأکید بر اهمیت در اسلام

حاجی زاده ، معاون نماینده ولی فقیه در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این نشست با اشاره به ساختار جدید شورای قرآن و دانشگاه عترت ، بر جایگاه و اهمیت ویژه علم در اسلام تاکید کرد و گفت: “خواندن” آغاز می شود. ، و این اهمیت علم را نشان می دهد.

وی گفت: در اسلام هیچ محدودیتی برای علم وجود ندارد و تاکید شد که شما باید از گهواره تاگور به دنبال دانش باشید.

جانشین مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه پیشرفت های علمی زیادی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی در کشور انجام شده است ، گفت: قبل از انقلاب ، وضعیت علم و دانش کشور بود. مطلوب نیست. “

حاجی زاده با اشاره به اهمیت ویژه ای که مقام معظم رهبری برای علم و دانش و امید آنها به آینده کشور قائل هستند ، گفت: رهبر معظم انقلاب می فرمایند اگر فردی می خواهد در 50 سال اخیر علوم را بیاموزد ، باید ابتدا فارسی بیاموزید “این نشان دهنده امید آنها به آینده کشور ما است.

جواد علیزاده ، دبیر شورای قرآن و عترت استان خراسان دانشگاه آزاد اسلامی در استان خراسان نیز با اشاره به پیگیری امور ، به ابعاد و اهمیت ویژه قرآن و عترت و لزوم توجه عمیق به آموزه های غنی اسلامی اشاره کرد. شورای قرآن و عترت مطمئناً فعالیت شورای قرآن و عترت در ساختار جدید زمینه بهره وری بیشتر از آموزه های قرآن و عترت را فراهم می کند.

انتهای پیام / 4117/4062 /

دکمه بازگشت به بالا