ورزشی

انتقاد نکونام از پاتوسی

به گزارش شفاف، جواد نکونام در نشست خبری پس از بازی با تراکتورسازی اظهار داشت: تیم ما در نیمه اول موقعیت های زیادی داشت و جدا از یک ضربه کرنر با تراکتورسازی، نتوانست از زمین عبور کند تا روی دروازه ما فشار بیاورد. . بازی در این نیمه یک طرفه بود و حداقل نیمه اول باید 2-0 به سود تیم ما به پایان برسد.

وی ادامه داد: ما در این بازی موقعیت‌هایی را از دست دادیم و این طبیعت فوتبال است. من از نیمه اول بازی کاملاً راضی هستم و بازیکنانم واقعاً خوب بازی کردند و واقعاً سخت کار کردند. با برنامه ای که داشتیم توانستیم موقعیت بسیار خوبی را مقابل تیم تراکتورسازی ایجاد کنیم که چنین فرصتی به معترضان نمی دهد و به هدف آنها نزدیک می شود. اگر مراقب ضربات پایانی بودیم، قطعا می توانستیم بازی را ببریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: نیمه دوم بازی کمی فشرده تر و گسترده تر شد و حریف 7 نفره دفاع کرد و چشمش به ضد حمله بود که کار را برای ما سخت کرد. در همین بازی حریف و جایی که تیم ها برای دفاع و گرفتن امتیاز از ما و خوشحالی به اهواز می آیند، پرونده سازی کردیم. تراکتورسازی هم در نیمه دوم بازی را بسته و دفاعی بازی کرد.

وی گفت: در 30 دقیقه پایانی بازی فکر می کنم کل بازی در 10 دقیقه تمام شد و بازی را خواباندند و روی زمین افتادند. متأسفانه دروازه بان تراکتورسازی هم مصدوم شد، جای ناراحت کننده ای است که نمی خواهیم برای بازیکنی اتفاقی بیفتد، اما بقیه بازیکنان حریف روی زمین افتادند و گلایه ما این است که بازی ادامه نداشت و بازی را کشتند. و دکتر و برانکارد همیشه در میدان بودند. باید در نیمه اول گل می زدیم و بازی را تمام می کردیم. در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌هایی بزنیم که از آنها استفاده نکردیم و ماهیت فوتبال این است که اگر نتوانی گل بزنی و از موقعیت‌ها استفاده نکنی، نمی‌توانی بازی را ببری.

نکونام گفت: در حالی که برخی از تیم ها فرصت گلزنی و پیروزی در بازی را دارند، تیم ما در ساختن این بازی بسیار خوب بود اما نتوانستیم از آن استفاده کنیم و این یکی از بازی هایی بود که در عین ایجاد موقعیت عالی به تیم ما نشان داد. . .د.

وی گفت: هفته گذشته نیز همین مشکل را داشتیم. شرایط ما خوب است اما برای گلزنی هم باید تمرکز خوبی داشته باشیم. مهم این است که باید بازی ها را ادامه دهیم و فکر می کنم از سه بازی هفت امتیاز گرفتیم و گل شما را نخوردیم، شرایط ما خوب است و در حال پیشرفت هستیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: متاسفانه دو روز پیش به دلیل سرماخوردگی صابر حردانی را از دست دادیم. جبوری و صالحی هم همینطور. در ضمن دیروز کارت بازی لیموچی صادر شد و امروز اجدادی نداشتیم و مجبور شدیم از آن استفاده کنیم. حردانی و جبوری دو برنده خوب را در عصای خود نداشتیم. موسوی را به دلیل دیسک کمر و استاندار را به دلیل مصدومیت از ناحیه کشاله ران نداشتیم.

وی گفت: همچنین پاتویسی حدود 5 هفته برای ما بازی نکرد و شرایط بدنی او را دیدید. من حافظ منافع فولاد هستم و وقتی باشگاه به من اعتماد کرد و من را به عنوان سرمربی انتخاب کرد، باید بگویم اگر پاتوسی به شرایط و وزن ایده آل خود نرسد، مطمئن باشید برای او جریمه سنگینی در نظر خواهم گرفت و گفتم. این به خودم

نکونام گفت: مشکلاتی وجود دارد، اما ما با این افراد خوب کار می کنیم و خسته نباشید به بازیکنانم بگویید که واقعا سخت کار می کنند، اما در نهایت باید هدف گذاری کنیم، گلزنی کنیم و این را نباید فراموش کنیم. .

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به این سوال که چرا شرایط بدنی پاتوسی اینگونه است؟ او گفت: به عنوان یک مربی باید مراقب پاتوسی باشم. پارسال که در فولاد بودم او 75 کیلوگرم بود اما الان 79 کیلوگرم است و 5 هفته است که بازی نکرده است. من هرگز دوست ندارم در مورد بازیکنانم صحبت کنم، اما بازیکن باید بداند که من مدافع منافع باشگاه هستم و باید از باشگاه دفاع کنم و باید به زودی این وضعیت را اصلاح کنیم.

وی همچنین درباره داوری گفت: داور خیلی خوب بود و آقای همرنگ هم داور خوبی بود، اما نمی دانم داور چهارم این دیدار نزدیک ورزشگاه خانه دارد یا اینجا کار می کند چون برای ما بود. در همه بازی‌ها و تا کنون چهار بازی. «فولاد حضور داشت. در بازی با هواداران الکی به من کارت دادند و امروز دوباره به من کارت دادند و من خندیدم. من به آقای خلیفه سلطان گفتم چرا کارت را به من دادند و او به من گفت اشتباه است. در تمام سال هایی که تمرین کردم، هرگز چهار اخطار دریافت نکردم.

وی گفت: من محترمانه اعتراض می کنم و اگر اعتراض کنم که مزاحم کسی شود حتما از داور عذرخواهی می کنم اما لطفا این داور چهارم را برای بازی های ما رها نکنید. اگر اهواز خانه اش باشد همین که امسال در چهار بازی برای ما به میدان رفته کافی است. آقای افشاریان دیگر برای فولاد بازی ها نگذارید. زمین باید آرام باشد. مشکل امروز اصلا وجود نداشت و هر دو تیم کار خود را انجام می دادند.

نکونام گفت: قبل از بازی گفتم چرا به من کارت دادی و او پاسخ داد خنده دار است. من نمی خواهم این را بگویم زیرا او می خواهد در فوتبال نامی برای خود دست و پا کند. با این حال، این درست نیست. امروز تنشی در بازی وجود نداشت و بازی پر جنب و جوش بود اما این داور چهارم را برای بازی به اهواز نفرستید. داور را به عنوان داور چهارم بگذارید تا آرام شود. داور چهارم بازی امروز ناگهان به میدان رفت و شروع کرد به کارت دادن.

دکمه بازگشت به بالا