استانی

انتقال بنکداران راسته حسین‌خانی همدان به شهرک صنفی بوعلی ۲

امروزنگار/همدان سرپرست فرمانداری همدان اعلام کرد: شهرک صنفی صنعتی بوعلی ۲ همدان آماده بهره‌برداری است و به زودی بنکداران راسته حسین‌خانی به این شهرک منتقل می‌شوند.

مسلم مخفی در جلسه هماهنگی بهره برداری از شهرک صنفی صنعتی بوعلی ۲ همدان، گفت: عمده زیرساخت های لازم به منظور افتتاح فاز نخست این طرح فراهم شده است و تکمیل جزئیات باقیمانده همزمان با فعالیت واحدهای صنفی انجام خواهد شد.

وی افزود: در راسته حسین‌خانی و محدوده فعالیت بازار بنکداران به زودی محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد و واحدهای صنفی زیرمجموعه این اتحادیه به شهرک صنفی منتقل می شوند.

مخفی اضافه کرد: پس از ابلاغ کتبی اتحادیه بنکداران و تعیین زمان مشخص فرآیند انتقال این واحدها به بازار صنفی انجام و از تردد خودرو در راسته حسین خانی جلوگیری خواهد شد.

سرپرست فرمانداری همدان در پایان یادآور شد: شهرک صنفی بوعلی ۲ مرکزیت توزیع کالا در غرب کشور را برای همدان تثبیت خواهد کرد.

به گزارش امروزنگار و به نقل از روابط عمومی فرمانداری همدان، در این نشست هماهنگی لازم در زمینه اتخاذ تدابیر امنیتی و سایر موارد برای بهره برداری شهرک صنفی بوعلی ۲ در آینده نزدیک به عمل آمد.

شهرک صنفی صنعتی بوعلی ۲ با ظرفیت فعالیت ۵۰۰ واحد توزیعی و تولیدی و اعتباری افزون بر ۱۰ هزار میلیارد تومان و برخوردار از همه زیرساخت‌های مورد نیاز با طراحی کم نظیر، جنب فرودگاه همدان احداث شده است.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا