جامعه

انعقاد ۶۵ میلیارد ریال قرارداد فناورانه بین نیروی انتظامی و دانش‌بنیان‌ها

مدیر توانمند صندوق نوآوری و موفقیت اظهار داشت که در فرایند رویداد تبادل فناوری پلیس هوشمند ، که توسط صندوق برنامه ریزی و برگزار شده بود ، 34 مورد نیاز فناوری پلیس در زمینه های مختلف فناوری مشخص شد. و با پشتیبانی فناوری از صندوق نوآوری.

به گزارش امروزنگاردکتر. مرضیه شاوردی امنیت را یکی از ملزومات توسعه هر کشوری عنوان کرد و گفت: در سال های اخیر با پیشرفت تجهیزات ، زیرساخت ها ، سیستم ها و روش های تعامل و ارتباط بین افراد و موسسات ، حفظ امنیت کاربران و جلوگیری از مشکلات اقتصادی سوء استفاده. “غلبه بر این چالش تنها تسلط کامل و وابستگی به فناوری های هوشمند و به روز است.

وی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران ، به عنوان نهاد اصلی تأمین نظم و امنیت اجتماعی ، مدت هاست از ضرورت آوردن تجهیزات ، علم و فناوری مدرن به بخشهای مختلف سازمان آگاه است و به دنبال افزایش آمادگی ، پشتیبانی و عملکرد پلیس است. “تلاش هایی در این راستا انجام شده است که به مجموعه ای از اقدامات و برنامه ریزی در این زمینه اشاره می شود که به” اطلاعات پلیس “یا” پلیس هوشمند “معروف است.

مدیر توانمندسازی صندوق نوآوری و موفقیت ادامه داد: “در این راستا ، صندوق نوآوری و موفقیت رئیس جمهور ، که در سال های اخیر رویدادهای تبادل فناوری را برای پاسخگویی به نیازهای فناوری صنعت و سازمان ها در زمینه دانش بنیان سازماندهی و پشتیبانی کرده است. و شرکت های فناوری. “به درخواست نیروی پلیس و اهمیت موضوع ، در نیمه دوم سال 1999 ، فرآیند تبادل فناوری پلیس هوشمند برنامه ریزی و اجرا شد.

شاوردی گفت: در رویداد تبادل فناوری پلیس هوشمند ، 34 مورد الزامات فناوری پلیس در زمینه های فناوری اطلاعات ، امنیت اطلاعات و ارتباطات ، ارتباطات رادیویی ، زیرساخت ها و شبکه پس از شمارش و استانداردسازی محدوده فراخوان عمومی جلسات مذاکره تجاری کسب و کار و فناوری اطلاعات با نمایندگان مجری قانون برای بررسی قابلیت های شرکت ها و ارائه راه حل های عملیاتی برای رفع نیازها برگزار شد.

وی با استناد به روابط عمومی صندوق نوآوری و موفقیت ، گفت که شرکت های منتخب در نمایشگاه جانبی رویداد پلیس هوشمند ، که در فوریه 1999 توسط صندوق نوآوری و موفقیت برگزار شد ، شرکت کردند و پتانسیل خود را برای بخشهای مختلف پلیس به نمایش گذاشتند. وی گفت: آنها چارچوب همکاری با نمایندگان پلیس را تکمیل کردند ، وی گفت: نتیجه این روند تاکنون انعقاد قرارداد فناوری 65 میلیارد ریالی بین نیروی انتظامی و شرکت های اطلاعات و فناوری بوده است. بودجه این قراردادها و سایر قراردادهایی که برای پیگیری توافقات صورت گرفته در روند رویداد آینده تبادل فناوری پلیس هوشمند در دستور کار صندوق نوآوری و موفقیت قرار دارد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا