اقتصادی

ایجاد اشتغال برای ۶۳ با افتتاح مجتمع گردشگری

امروزنگار/گیلان با افتتاح مجتمع گردشگری به میزان سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیارد ریالی در منطقه آزاد انزلی برای ۶۳ نفر ایجاد اشتغال شد.

 با حضور دکتر حجت اله عبدالملکی، نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور، امروز ۲۸ اسفند ماه، طرح سرمایه گذاری مجتمع گردشگری در پارک ساحلی این منطقه با ایجاد اشتغالزایی برای ۶۳ نفر مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

این مجموعه گردشگری، تفریحی، اقامتی افتتاح شده در زمینی به مساحت ۷ هزار مترمربع، دارای امکاناتی همچون ۱۷ واحد اقامتی با ۱۱۰ تخت مسافرتی برای اقامت گردشگران ورودی به فاز تجارت و گردشگری منطقه همچنین رستوران ساحلی است که جهت احداث و تجهیز این مجموعه ۸۰۰ میلیارد ریال از سوی سرمایه گذار بخش خصوصی هزینه شده است.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی طرح سرمایه گذاری فوق که زمینه اشتغالزایی مستقیم برای ۶۳ نفر را فراهم کرده، یکی از بسته‌های سرمایه گذاری کیمیا، سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه گردشگری است که در سال‌جاری تهیه و تدوین شده و با اقدامات صورت گرفته از سوی این سازمان با استقبال سرمایه گذاران مواجه شده است.

گفتنی است سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان یکی از قطب های گردشگری کشور که در سال‌۱۴۰۲ میزبان حدود ۱۲ میلیون گردشگر بوده، تکمیل و تنوع بخشی به امکانات و زیرساخت‌های مختلف گردشگری، تفریحی و اقامتی با استانداردهای بین المللی جهت جذب توریسم در قالب بسته های سرمایه گذاری کیمیا در دستور کار قرار دارد و طی سال ۱۴۰۳ و سالهای آتی چندین طرح سرمایه‌گذاری با مشارکت بخش خصوصی داخلی و خارجی مورد بهره‌برداری قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا