بین المللی

ایلام؛ آماده میزبانی از خانواده شهید شناسایی‌شده دانشگاه آزاد اسلامی

بهروز ناصری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، حجت الاسلام امیر هادی زاده، مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام، جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه آزاد واحد ایلام، حسین کلانتری، رئیس و حجت الاسلام مهدی همتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرکزی و استان اراک جمعی از مسئولین سپاه با حضور در منزل شهید قاسم شاه ولدی (شهرستان شازند) از خانواده این شهید والامقام جهت حضور در استان ایلام و شرکت در این مراسم برای تجلیل و تجلیل از این شهید والامقام دعوت کردند.

14 دی روز استقبال از خانواده شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام در این نشست گفت: با همکاری همه مسئولان استانی ایلام و بویژه فرمانده سپاه استان، مراسم استقبال از خانواده این شهید و مراسم تجلیل و بزرگداشت روز سه شنبه دی ماه برگزار می شود. 5، 1388 با حضور جامعه استانی ایلام.

ایلام;  آماده میزبانی از خانواده شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی

بهروز ناصری افزود: در چهارراه معنوی و در اجلاسیه 3 هزار شهید استان ایلام شاهد شناسایی این شهید گمنام و عالی رتبه در یگان ایلام بودیم و به ترتیب طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تمام توان خود را برای اجرای این مراسم باشکوه بسیج خواهد کرد. (ادامه مطلب)

وی ادامه داد: مردم ایلام با این شهید والامقام وداع کردند و در ایام خاکسپاری وی به عنوان کشیش های گمنام همه مردم استان ایلام پدر، مادر و اعضای خانواده این شهید بودند و امروز ایلام و ایلامی و آزاد. دانشگاه عزی افتخار خواهد کرد که دانشگاه انقلابی است و این شهید بزرگوار تا ابد میزبان خواهد بود.

ایلام;  آماده میزبانی از خانواده شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی

سرپرست واحد استانی دانشگاه آزاد ایلام گفت: اعضای هیات علمی، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه علاوه بر حضور دائمی در مزار این شهید، فعالیت های روزمره خود را با تقلید از فاتحه و حضور بر مزار این شهید آغاز می کنند. کارهای علمی و اداری کارکنان این دانشگاه نیز با حضور بر مزار این شهید انجام می شود. هفته آینده که مراسم بزرگداشت این شهید برگزار می شود، مصادف با سالروز شهادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت شهید حاج قاسم سلیمانی از ایلام حسینی خواهد بود.

ایلام;  آماده میزبانی از خانواده شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی

حجت الاسلام مهدی همتی مسئولین نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی و حجت الاسلام امیر هادی مسئولین نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد سلامی ایلام ایشان با قدردانی از خانواده این شهید و صبر و استقامت آنها در 36 سال این شهید مفقودالاثر و گمنام، بر برگزاری مراسم و آیین باشکوهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام تاکید کردند.

به گزارش آنا، شهید قاسم شاه ولدی اهل آستانه واقع در شهرستان شازند استان مرکزی و از لشکر 21 حمزه سیدالشهداء در عملیات والفجر 8 در سال 64 به شهادت رسید و در سال 1377 به عنوان کشیش گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام به خاک سپرده شد. قابل تشخیص است و اکنون مزار این شهید محل دیدار دوستداران ایران اسلامی است.

ایلام;  آماده میزبانی از خانواده شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی

ایلام;  آماده میزبانی از خانواده شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا