حوادث

بارش باران در جاده‌های ۶ استان کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از بارش باران در شش استان کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با امروزنگار. وی در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور گفت: با توجه به گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه و همچنین رصد ترافیک در جاده های کشور، تردد در جاده های کشور بدون مشکل در جریان است و تنها دو مورد آنها محورها یعنی بزرگراه قزوین – کرج، حدفاصل استاندارد پل فردیس و محور شهریار – تهران در محدوده شهرقدس، سنگین و بعضاً نیمه سنگین گزارش شده است.

وی ادامه داد: در سایر جاده ها و محورهای مواصلاتی تردد به آرامی در جریان است و گزارشی از ترافیک سنگین و گره ترافیکی گزارش نشده است. همچنین محور ریگان – ایرانشهر و محور لاسم – ارجمند نیز تا اطلاع ثانوی مسدود است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فرجا درباره وضعیت جوی راه های کشور نیز گفت: گزارش ها حاکی از بارش باران در برخی مناطق استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، اردبیل، گیلان و مازندران است. در این راستا رانندگان باید هنگام رانندگی در این مسیرها به جاده توجه کافی داشته باشند، با سرعت مطمئنه رانندگی کنند و از فاصله مناسب با وسیله نقلیه روبرو اطمینان حاصل کنند.

شیرانی همچنین با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و در شرایط جوی مناسب ترین زمان و بهترین مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند و از آخرین ترافیک جاده های کشور مطلع شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا