جامعه

با این روند قهرمان می شویم

پس از پیروزی مقابل مس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با ادامه این روند قهرمان می شویم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، عثمر ویرا که امروز (پنجشنبه) روی نیمکت ناظر و مجری برنامه های یحیی گل محمدی بود، پس از پیروزی مقابل مس کرمان در نشست خبری گفت: همانطور که قبل از بازی گفتم، در لیگ امسال هیچ بازی آسان نیست. مسابقه ما با مس نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازی سختی بود. در نیمه اول کنترل توپ و بازی را در اختیار داشتیم اما به گل نرسیدیم. در نیمه دوم با خروج کمال و آمدن دیاباته تعداد نفرات بیشتری در 18 قدم حریف داشتیم و در نهایت از روی یک پاس گل به ثمر رساندیم.

وی در پاسخ به سوال مکرر درباره برد یک بر صفر پرسپولیس گفت: اگر به همین رویه ادامه دهیم با کسب امتیاز قهرمان می شویم. قبل از بازی نمی توانیم انتخاب کنیم که 1-0 برنده شویم یا 2-0، اما گلزنی نمی تواند خوب باشد.

سرمربی پرسپولیس درباره برنامه های این تیم در تعطیلات لیگ برتر توضیح داد: چیزی که الان به آن فکر می کنیم استراحت روحی و جسمی است. بهتر است بازیکنان در کنار خانواده و دوستان خود اوقاتی آرام داشته باشند. بعد از جام جهانی بازی های سختی در لیگ و جام حذفی برای پیروزی خواهیم داشت و باید شرایط فیزیکی، بدنی و تاکتیکی بهتری داشته باشیم.

ویرا درباره اردوی خارجی پرسپولیس گفت: باید درباره این موضوع صحبت کنیم. هیچ چیز قطعی نیست اما خیلی خوب است که بازیکنان در یک اردوی خارجی یازده، دوازده روزه کنار هم باشند تا بتوانیم در شرایط خوبی تمرین کنیم و شرایط بهتری داشته باشیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا