ورزشی

بجز عشق علم مربیگری هم برای پیروزی لازم است/ نظری در مورد حرف‌های قلعه‌نویی ندارم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از بازی با گل گهر خاطرنشان کرد: بازی بسیار خوب و پر جنب و جوش بود و هر دو تیم برای برد تلاش کردند. تیم ما در نیمه دوم بسیار بهتر بازی کرد و با تعویض هایی که انجام دادم ، بازی را پیش بردیم تا میدان را ببریم. با تشکر از بازیکنان ، همه تلاش کردند ، مخصوصاً حسینی. او در زمانی که یک امتیاز عقب بودیم و مار را در بازی نگه داشتیم موقعیت خوبی از گل گهر گرفت. از بازیکنانم تشکر می کنم ، اما هنوز هیچ چیز به پایان نرسیده است و باید از فردا خود را برای فینال آماده کنیم.

سرمربی آبی پوشان در مورد عدم تعویض گائدی در بیشتر بازیهای استقلال گفت: ما دلیلی برای جایگزینی مهدی قائدی نمی بینیم. او بسیار م effectivelyثر بازی می کند و هر کاری را که باید انجام دهیم انجام می دهد. مراکز دیگر ، مانند ارسلان امروز ، عمدتا تاکتیکی هستند و برای تغییر سیستم ساخته شده اند. ارسلان هم خوب بود و امیدوارم در فینال امتیاز بگیرد.

مجیدی در واکنش به اظهارات قلعه نویی و اعتراضات تند وی به داور گفت: “من در مورد اظهارات آقای قلعه نویی نظری ندارم.” اما امروز علاوه بر عشق و صداقت مربیگری ، نشان داده ام که علم مربیگری نیز م effectiveثر است.

وی در مورد اعتراض تیم داوری به پیراهن هایش گفت: نمی دانم ، آیا قوانین بازی از بازی به بازی دیگر تغییر می کند؟ هر بار که لباسم را می پوشیدم ، داور می گفت داور آن طرف می گوید در لباس نور وجود دارد و اشتباه است. باید جستجو کنم تا ببینم داور چه رنگی اشتباه نمی کند. نمی دانم این قانون است یا به شماره چشم داور بستگی دارد.

مجیدی در پایان تاکید کرد: من به گذشته فکر نمی کنم بلکه به آینده فکر می کنم ، باید بگویم که از مدیران استقلال می خواهم این تیم را حفظ کنند و اگر این تیم حفظ شود و دو یا سه بازیکن با تیم ، تیم اولین مدعی قهرمانی در فصل آینده در آسیا خواهد بود. نتایج خوبی هم می گیرد.

دکمه بازگشت به بالا