ورزشی

برد پرسپولیس برابر صنعت نفت در نیمه اول/ گلزنی یک هلندی در آزادی – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت در هفته چهارم بیست و دومین دوره لیگ برتر از ساعت ۱۸:۳۰ روز چهارشنبه در ورزشگاه آزادی آغاز شد. لوکادیا (27) برای پرسپولیس گلزنی کرد.

سرخپوشان در این دیدار که با حضور بانوان برگزار شد با علیرضا بیرانوند، گلسیانی، مرتضی پورعلیگنجی، علی نعمتی، دانیال اسماعیلی فر، میلاد سرلک، مهدی ترابی، سعید صادقی، امید عالیشاه، سروش رفیعی و لوکادیا همگروه شد.

پارسی ها با حضور پرتعداد تماشاگران زن و مرد در ورزشگاه آزادی بازی را تهاجمی آغاز کردند و حملات گسترده ای را روی دروازه میهمان خوزستان انجام دادند اما هنوز به هماهنگی کامل دست پیدا نکرده اند تا بتوانند قبول کنند. از این فرصت ها استفاده کنید.

پرسپولیس در این دیدار برای اولین بار از مرتضی پورعلیگنجی در خط دفاعی استفاده کرد و لوکادیا برای دومین بار در ترکیب قرمزها به میدان رفت و در دقیقه 27 اولین گل خود را برای این تیم به ثمر رساند.

هر چند پرسپولیس موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت اما در دقیقه 27 این مهاجم هلندی پاس نعمتی را در محوطه جریمه گرفت و با یک چرخش عالی توپ را که چندان محکم نبود اما از دستان دروازه بان صنعت نفت گذشت. به توری دروازه بچسبید.

بعد از گل صنعت نفت کمی پیش افتادند و در دقایق پایانی نیمه اول قرمزها را تحت فشار گذاشتند و در دقیقه 44 تا لبه دروازه حریف رفتند که بیرانوند این توپ را مهار کرد.

اگرچه داور دو دقیقه وقت تلف شده را محاسبه کرد، اما پرسپولیس صاحب یک موقعیت طلایی و یک بر یک شد، اما امید عالیشاه نتوانست از این موقعیت استفاده کند و توپ را به دست دروازه بان حریف کوبید تا در پایان نیمه. ، نتیجه یک بر یک بود میزبان تمام نشد.

دکمه بازگشت به بالا