جامعه

برگزاری جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه»

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار “عید همه” با هدف کمک به خانواده های نیازمند برگزار می شود.

به گزارش امروزنگار، سید ابوالفضل پرپنچی با بیان اینکه جشن نیکوکاری هر ساله در آستانه سال نو با هدف جمع آوری کمک های مردمی برای خانواده های نیازمند برگزار می شود، افزود: میادین و مراکز اصلی شهر استان آغاز می شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: روز جمعه 13 اسفندماه جشن نیکوکاری در قرارهای نماز جمعه سراسر استان ادامه دارد.

وی گفت: کمیته امداد پس از دریافت هدایای نقدی و غیرنقدی از سوی افراد نیکوکار و نوع دوست، در کمترین زمان ممکن آنها را در اختیار افراد نیازمند قرار می دهد تا این افراد با نگرانی کمتری سال جدید را آغاز کنند.

پرپنچی با اعلام شیوه های شرکت مردم در جشن ملی نیکوکاری گفت: خیران استان تهران می توانند کمک های نقدی خود را با شماره کارت 60379979000002008 و شماره گیری سامانه تلفنی 7355-021 با وارد کردن کد 16 به خانواده های نیازمند واریز کنند. ورود

مدیرکل کمیته امداد استان تهران یادآور شد: همچنین افراد نوع دوست می توانند در آستانه عید نوروز با شماره گیری کد دستوری #۰۲۱*۸۸۷۷*۱ از طریق تلفن همراه به نیازمندان کمک کنند.

وی از پیش بینی کد QR برای جذب کمک های مردمی خبر داد و به وی گفت: جشن نیکوکاری تا 25 اسفند ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، پرپنچی با بهره گیری از توانمندی های مختلف استانی از جمله خیریه ها، مراکز خیریه و همچنین تعامل و هم افزایی با مراکز دولتی، علمی و دانشگاهی، اقتصادی، تجاری، اصناف، بازاریان و بانک ها ابراز امیدواری کرد. در آستانه سال نو شاهد شور همدلی برای کمک به خانواده های نیازمند خواهیم بود.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا