جامعه

بهره مندی یک هزار و ۱۳۹ زائر حسینی از خدمات درمانی هلال‌احمر استان قم

امروزنگار/قم مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم در اولین روز فعالیت خود در موکب درمانگاه حرم مطهر از خدمات درمانی شامل ویزیت و داروی رایگان، پانسمان و سایر خدمات سرپایی به هزار و 139 زائر حسینی بهره مند شد. فاطمه معصومه (س) در مسیری که در سال 1080 عمودی نجف را به کربلا ابلاغ کرد.

محمدرضا بهرامی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم امروز بیستم شهریور ماه در سخنانی با اشاره به اینکه در مسیر پیاده روی نجف-کربلا در موکب های بسیاری از زائران اربعین حسینی با پای پیاده حضور دارند، اظهار داشت: در مسیر پیاده روی نجف به کربلا حضور دارند. که علاوه بر خدمات فرهنگی و رفاهی، خدمات درمانی خود را با همکاری هلال احمر استان قم در ایام اربعین حسینی به زائران اباعبدالله الحسین (ع) ارائه می کند.

وی افزود: هلال احمر استان قم در اولین روز از بهره برداری خود به یک هزار و 139 زائر با همکاری پزشکان و پرستاران عمومی و متخصص در درمانگاه زیارتی حرم حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها خدمت رسانی کرد.

بهرامی ادامه داد: این خدمات درمانی شامل ویزیت رایگان، اهدای داروی رایگان، پانسمان، آزمایش قند، تزریقات و سایر خدمات سرپایی به زائران امام حسین (ع) از ساعت 7 صبح تا 24:00 است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گفت: تاول، بدن درد، پا درد، گرفتگی عضلات، گلودرد، آبریزش بینی، اسهال و استفراغ شایع ترین علائمی است که بیماران را به درمانگاه ارجاع می دهد.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا