اقتصادی

به روزرسانی و نوسازی ایستگاه‌های فاضلاب اهواز در حال انجام است

امروزنگار/خوزستان مدیر صنعت آبفا اهواز از اجرای عملیات به روزرسانی و نوسازی ایستگاه‌های فاضلاب مناطق چهارگانه کلان‌شهر اهواز خبر داد.

افشین حاتمی در گفت و گو با امروزنگار اظهار کرد: در ادامه اقدامات پیشگیرانه، عملیات به روزرسانی و نوسازی ایستگاه‌های فاضلاب مناطق چهارگانه کلان‌شهر اهواز آغاز شده و با پیشرفت خوبی در دست اجرا است.

وی با اشاره به ضرورت بازسازی و ارتقای تجهیزات ایستگاه‌های فاضلاب غرب و شرق اهواز تصریح کرد: در این راستا و تاکنون بیش از ۵۰ تابلو برق مورد سرویس و بازسازی قرار گرفت و تجهیزات آن‌ها ارتقا پیدا کرد.

مدیر آبفا اهواز ادامه داد: علاوه بر خرید الکتروپمپ‌های جدید، ۹۵ دستگاه الکتروپمپ با توان‌ و ظرفیت‌های مختلف پس از نوسازی و بهسازی مجددا وارد مدار بهره‌برداری شد.

حاتمی با اشاره به استمرار عملیات لایروبی و شستشوی شبکه در مناطق مختلف شهر گفت: برای افزایش سطح آمادگی شبکه فاضلاب پیش از ورود به فصل بارندگی، علاوه بر بهسازی ایستگاه‌های فاضلاب، گروه‌های عملیاتی در شرق و غرب کلان‌شهر اهواز در حال لایروبی و شستشوی خطوط فاضلاب هستند و این عملیات تا رسیدن به نتیجه مطلوب ادامه دارد.

انتهای پیام

کارگروه تحریریه اقتصادی

سلام! من یک خبرنگار اقتصادی با تخصص در زمینه تحلیل‌های اقتصادی هستم. با استفاده از روش‌های پیشرفته تحلیل، تمام تلاشم را می‌کنم تا به شما تحلیل‌های دقیق و قابل اعتماد را ارائه دهم تا شما بتوانید در مورد مسائل اقتصادی تصمیم‌گیری کنید.
دکمه بازگشت به بالا