ورزشی

به روز آخر موکول نکنید

توضیح تاج درباره مجوز باشگاه: به روز آخر موکول نکنید

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص مجوز حضور دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در لیگ قهرمانان آسیا توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری امروزنگار؛ مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: سال گذشته پس از اینکه کمیته مجوزهای حرفه ای فدراسیون فوتبال ایران به باشگاه های پرسپولیس و استقلال اجازه حضور در لیگ قهرمانان را داد، کنفدراسیون فوتبال آسیا مجوز این دو را لغو کرد. باشگاه ها را از حضور در لیگ قهرمانان آسیا محروم کرد.

وی ادامه داد: یادآوری می‌کنم که این نگرانی فقط در مورد پرسپولیس است و اگر نام این باشگاه ذکر شود، مصداق آن است و مشکل حذف از مسابقات برای همه باشگاه‌های لیگ برتری و ایرانی است. نمایندگان در لیگ قهرمانان آسیا

تاج همچنین افزود: فدراسیون فوتبال بحث تعلیق مجوز ایران و مشکلات را به حال خود نگذاشت و پس از انتخاب و استقرار در فدراسیون فوتبال، بلافاصله تیم جدید با اداره مجوز ایران جلسه ای تشکیل داد و در مورد رفتن به رئیس امور ایران صحبت کرد. و بررسی کردیم و سپس طی نامه ای رسمی از گروه مجوزهای حرفه ای کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست کردیم تا در مورد موارد باقیمانده برای پایان محرومیت اطلاعات دقیق تری به ما بدهد تا اقدامات بعدی در این زمینه انجام شود.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: همچنین درخواست کرده ایم با دستور رئیس دارای مجوز AFC از فدراسیون، دوره آموزشی مربوطه را برای تمامی باشگاه ها در اسرع وقت برگزار کنیم. همانطور که در کلام خود اشاره کردم، از شیخ سلمان خواستم که به من مهلت دهد تا با او ملاقاتی داشته باشم. البته تعهد دادن به فوتبالدوستان در این شرایط و از نگاه کنفدراسیون فوتبال آسیا سخت است. اما تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم با صدور مجوز حرفه ای در ایران آرامش را برگردانم.

تاج گفت: در این راستا از همه مدیران عامل باشگاه ها تقاضا دارم به این امر توجه ویژه داشته باشند و با نگاهی به اتفاقات سال گذشته، از این پس اقدامات جدی در خصوص روند اخذ مجوز به ویژه در شرایط ضوابط قانونی و مالی را ارائه دهید

وی در پایان گفت: یادآور می شوم که هیچ چیزی را نباید به روزهای آخر موکول کرد و امروز هم برای شروع کار دیر است.

انتهای پیام

آیا این خبر مفید بود؟

بر اساس نتیجه 0 رای موافق و 0 رای مخالف

دکمه بازگشت به بالا