ورزشی

بودجه ۱۲۰ میلیارد تومانی پرسپولیس برای یحیی

ناکامی در جام حذفی درس خوبی بود و قهرمانی های لیگ برتر به یحیی گل محمدی واگذار شد و باشگاه پرسپولیس شانسی در فصل نقل و انتقالات نداشت.

طبیعی است که باشگاه های پرسپولیس و رضا درویشی کیف را آزاد کنند و بودجه مناسبی را برای خریدهای مناسب و ستاره ها و ملی پوشان کنار بگذارند.

برای آشنایی بیشتر با این موضوع، گزارش زیر را تا انتها مطالعه کنید.

علیرضا بیرانوند; انتخاب 12 میلیارد تومان + 6 میلیارد تومان

دروازه بان سابق پرسپولیس اولین بازیکنی بود که با این تیم قرارداد بست. البته او با باشگاه مذاکره کرد و چک و چانه زنی روی اسپانسر اختصاصی و … انجام داد که با آن موافق نبود اما در نهایت این دروازه بان با قرارداد 12 میلیارد تنی به اضافه 6 میلیارد تومان معاینه را برعکس کرد. تومان انتخاب کرد و به تیم سابقش بازگشت. گفته می شود تاجر ایرانی مقیم امارات 3 میلیارد تومان از قرارداد 12 میلیارد تومانی با بیرانوند را پذیرفته است!

مرتضی پورعلی گنجی; مثل بیرون!

قرارداد این متهم شباهت زیادی به علیرضا بیرانوند دارد و از قضا قرار است مرتضی پورعلی گنجی از یک تاجر ایرانی حامی پرسپولیس 3 میلیارد تومان پول نقد دریافت کند. البته پورعلی گنجی این را در قطر و چین پیدا کرد و حالا طبیعی بود که در بازگشت به ایران چنین پیمانی را امضا کند.

دانیال اسماعیلی فر; 10 میلیارد تومان + آپشن

یکی از آشنایان نزدیک به باشگاه پرسپولیس به ما گفت که شاید پوشیدن پیراهن تیم ملی و سفر به جام جهانی برای دانیال اسماعیلی فر مهمتر از مسائل مالی باشد. این مدافع راست پر انرژی و پیروز پس از شکست در اردوی پایانی تیم ملی تصمیم گرفت به تهران سفر کند. او که سابقه همکاری با یحیی گل محمدی را دارد، دو سه سالی است که در پرسپولیس حضور دارد اما اصفهان را ترک نکرده است. شنیده ها حاکی از آن است که خرید این بازیکن ارزشمند برای پرسپولیس 10 میلیارد تومان و رقمی کمتر از بیرانوند و پورعلی گنجی است. البته او گزینه های بیرانوند و پورعلی گنجی را نیز در قرارداد خود خواهد داشت.

میلاد زکی پور; حدود 10 میلیارد تومان!

میلاد زکی پور را می توان یکی از ارزان ترین خریدهای جدید پرسپولیس دانست که با رقمی کمتر از 10 میلیارد تومان در این تیم جای می گیرد. البته شنیده‌ایم که مدافع چپ محبوب یحیی گل محمدی گزینه‌های مختلفی را در قراردادش خواهد داشت تا انگیزه کافی برای تثبیت و حضور در بیشتر بازی‌های فصل داشته باشد.

سروش رفیعی; مثل دانیال اسماعیلی فر

رقم پیشنهادی باشگاه پرسپولیس برای سروش رفیعی شبیه به دانیال اسماعیلی فر است. در صورت حضور در تیم پرسپولیس 10 میلیارد تومان به اضافه آپشن ها می گیرد. سروش رفیعی هم شرایط خاصی دارد و به نظر می رسد یکی از خریدهای اخیر یحیی گل محمدی باشد. این هافبک تکنیکی حتی پس از حضور در سپاهان اصفهان بارها از علاقه خود به قرمزها و پرسپولیس صحبت کرده و نمی دانیم که برای قراردادش مشکلی خواهد داشت یا خیر. سروش رفیعی خواهان بازگشت به پرسپولیس برای جلب توجه بیشتر رسانه ها و اسکوچیچ برای حضور در تیم ملی در جام جهانی 2022 قطر است.

سعید صادقی; رقابت شدید با استقلال و سپاهان!

تیم فوتبال پرسپولیس برای جذب بهترین پاسور سری بیست و یکم باید با دو باشگاه رقیب و بزرگ رقابت کند که گفته می شود هم استقلال تهران و هم سپاهان اصفهان می خواهند سعید صادقی و گل گهر سیرجان بالاترین رقم را برای حفظ او بپردازند. ستاره. البته سعید صادقی زیر نظر یحیی گل محمدی در شهر خودرو مشهد کار می کرد و این شناخت سرمربی پرسپولیس شاید او را به قرمزها برساند اما می دانیم این بازیکن با خوشحالی از آمدن سریع و منفعل خواهد بود. برای این تیم با 10 یا 12 میلیارد تومان. شنیده ایم که برنده این نبرد سهمگین برای خرید بال فنی ملی نوبافته تیمی است که بیشترین مبلغ را بپردازد!

سجاد شهباززاده; 12 میلیارد تومان + انتخاب آقای گلی!

یحیی گل محمدی مهاجم محبوب پرسپولیس هم پیشنهاد 12 میلیارد تومانی دریافت کرده است که برای سجاد شهباززاده گفته می شود اگر آقای گل لیگ بیست و دوم شود پاداش ویژه از باشگاه پرسپولیس خواهد گرفت. او در لیگ بیستم توانست آقای گل لیگ برتر شود و در لیست خرید یحیی گل محمدی هم قرار بگیرد اما در آخرین لحظات تصمیم گرفت آن را به سپاهان اصفهان هم برساند. شهباززاده حالا یک ایجنت ارزان قیمت است و با توجه به سن بالا و ناکامی مورد انتظار فصل گذشته، بعید است بتواند قرارداد 12 میلیارد تومانی را با سپاهان ببندد!

گلر دروازه بان خارجی; بین 600 تا 900 هزار دلار!

یکی از بزرگترین انتقادات فصل گذشته پرسپولیس خرید بازیکنان خارجی ضعیف بود. این تیم به گفته کارشناسان خط حمله مهاجم و گلزن مسموم نداشت و حالا برای لیگ بیست و دوم بودجه 600 تا 900 هزار دلاری پیش رو برگشته و گلزن کنار گذاشته شده است. . یحیی گل محمدی مهاجمان شاغل در لیگ های اروپایی را موشکافی می کند و وسواس زیادی برای خرید بازیکنان تاثیرگذار دارد تا از انتقادات بعدی جلوگیری کند.

لید; همچنین مطلع شدیم که باشگاه پرسپولیس برای خرید گئورگی گلسیانی، مدافع گرجستانی سپاهان، رقمی مناسب در نظر گرفته و امیدوار است بتواند احمد نوراللهی را با رقمی برابر بیرانوند و پورعلی گنجی به ایران بازگرداند. با این حال اولویت نوراللهی همچنان بازی در لیگ امارات است!

بیشتر بخوانید:

258 258

دکمه بازگشت به بالا