ورزشی

بی‌تعهدی پرسپولیس، عامل ترک ایران توسط لوکادیا؟

سین خبیری یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس در حاشیه دربی تهران درباره جدایی لوکادیا از ایران گفت: رفتن او دو شب قبل از دربی عجیب و نگران کننده بود اما قطعا بازیکنان خوب دیگری هم داریم که جای او را می گیرند. البته او بازیکن باکیفیتی بود و غیبت او را نمی توان فراموش کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای لوکادیا جریمه ای در نظر گرفته می شود؟ وی گفت: این در حوزه کاری آقای درویش و تیم حقوقی است. من زیاد در جریان نیستم.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این باشگاه به تعهدات خود در قبال لوکادیا عمل کرده است؟ وی تصریح کرد: بیشتر اوقات برعکس بود اما این بار باشگاه تمام اصول حرفه ای را رعایت می کرد. ما در باشگاه پرسپولیس تلاش می کنیم هر چه زودتر به تعهدات خود در قبال خارجی ها عمل کنیم، به خصوص این بازیکن که آخرین رازش چند روز قبل پرداخت شد. همه امکانات را به او دادیم. مثلاً خانه ای برایش آماده کردیم، اما او دوست نداشت و با اینکه سخت بود، خانه جدیدی به او دادیم.

خبیری در ادامه با اشاره به احتمال بازگشت لوکادیا به ایران خاطرنشان کرد: انشاالله اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. لوکادیا سنگ بنای تیم فنی بود. در هر صورت پرسپولیس به راه خود ادامه می دهد. ما تیم و بازیکنان خوبی داریم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که از چه زمانی از تصمیم لوکادیا برای خروج از ایران مطلع شدند، گفت: اطلاعیه ای که از سوی روابط عمومی باشگاه داده شد تمام حقیقت بود.

بیشتر بخوانید:

258254

دکمه بازگشت به بالا