حوادث

ترافیک پرحجم در ۳ جاده کشور

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از ترافیک سنگین در سه محور کشور خبر داد.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت وگو با امروزنگار. وی با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور گفت: بر اساس گزارش های دریافتی از مراکز کنترل ترافیک پلیس راه در سراسر کشور، هم اکنون شاهد ترافیک سنگین در مسیر رفت و برگشت چالوس از جنوب به شمال حدفاصل هستیم. گرماب و گچسر. همچنین ترافیک در محور شهریار-تهران حدفاصل میدان معادن تا شهرقدس نیمه سنگین است و همین وضعیت در اتوبان قزوین-کرج در محدوده ساسانی و حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک وجود دارد.

فرمانده مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راه فرجا درباره کارگاه راهداری که در مسیر کرج – چالوس دچار انسداد شد، گفت: محور کرج – چالوس واقع در استان البرز از هفتم شهریور تا هشتم شهریور ماه. ساعت 1401 از ساعت 8 الی 16 بدلیل اجرا عملیات کارگاه راهداری از کیلومتر 72 دهانه جنوبی تا کیلومتر 74 دهانه شمالی کندوان مسدود و تردد از محورهای متناوب می باشد. هراز و فیروزکوه.

وی درباره انسداد جاده گفت: تنها محور شریانی مسدود شده در کشور جاده ریگان – ایرانشهر و جاده لاسم – ارجمند تنها محور دارای انسداد فصلی است. جاده تهران – امامزاده داود همچنان بسته است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فرجا درباره وضعیت جوی محورها گفت: مداخله خاصی گزارش نشده و تردد بدون مشکل انجام می شود.

بیشتر بخوانید: جاده چالوس مسدود می شود

شیرانی همچنین با اعلام شماره تلفن 120 از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و در شرایط جوی مناسب ترین زمان و بهترین مسیر را برای سفر خود انتخاب کنند و از آخرین ترافیک جاده های کشور مطلع شوند.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا