ورزشی

تست کرونا یک ورزشکار کاروان پارالمپیک مثبت اعلام شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، آزمایش بیماری کرونا اعضای کاروان ایران در پارالمپیک قبل از اعزام به مرکز توکیو در دستور کار کمیته ملی پارالمپیک قرار گرفت.

در همین حال ، طبق آزمایش های انجام شده ، تاج یکی از ورزشکاران کاروان ایرانی تأیید شد.

نتیجه آزمایش بیماری کرونا ورزشکار در مرحله اول منفی بود ، اما این نتیجه در مرحله دوم مثبت اعلام شد.

به همین دلیل ، ارسال این ورزشکار بستگی منفی به آزمون سوم دارد. اگر نتیجه آزمایش سوم منفی باشد ، این ورزشکار اعزام می شود ، در غیر این صورت از برنامه خارج می شود.

این پرونده برای دو نفر دیگر از اعضای ائتلاف پارالمپیک ایجاد شد. نتایج سومین آزمایش روی این افراد قرار است در چند ساعت آینده مشخص شود.

کاروان پارالمپیک در آستانه حضور در بازی های 2020 توکیو در آزمایش کرونری مثبت قرار گرفت که چهار روز پیش مرتضی عابدی ، بسکتبالیست ویلچر مثبت اعلام کرد و به همین دلیل از لیست تیم ها حذف شد. ویلچر و بازیکن دیگری به جای او آمد.

پیش از این ، دو نفر از اعضای تیم ملی والیبال نشسته به بیماری عروق بیماری کرونا قلب مبتلا بودند و در حال بهبودی بودند ، بنابراین برای دریافت آن مشکلی نداشتند.

به گزارش خبرنگار آنلاین ، شانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک از 2 تا 14 سپتامبر در توکیو برگزار می شود.

گروه اول کاروان ایران شامل رئیس ، دبیر و نایب رئیس کمیته ملی پارالمپیک ، گروهی از روزنامه نگاران و همچنین ورزشکاران والیبال نشسته ، بسکتبال با ویلچر ، جودو ، وزنه برداری ، تیراندازی با کمان ، برخی از ورزشکاران دو و میدانی و تیمی بود. همراهان امشب عازم توکیو هستند.

دکمه بازگشت به بالا