ورزشی

تشکیل ستاد راهبردی پیگیری شعار سال در دانشگاه آزاد بیرجند

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از بیرجند، تیم راهبردی ویژه با حضور سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، مسئولان دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری تشکیل شد.


بیشتر بخوانید:

دانشگاه اسلامی آزکا نکا را به عنوان شعار سال دبیرخانه اجرایی انتخاب کرد


سید حسن هاشمی درباره عملکرد این ستاد گفت: هدف از تشکیل این ستاد استفاده هر چه بیشتر از توان علمی و فرهنگی دانشگاه برای تحقق تاکیدات مقام معظم رهبری است. علاوه بر پیام نوروزی مقام معظم رهبری، بیانیه مرحله دوم انقلاب و اعضای این تیم تحول و تعالی مستند دانشگاه آزاد اسلامی را مد نظر خواهند داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خراسان جنوبی افزود: مقام معظم رهبری در سال های اخیر بر رونق تولید و جلوگیری از تولید و رونق اقتصادی تاکید ویژه ای داشته اند و این نشان دهنده اهمیت تولید است. زیرا تولید ملی را رمز عبور از مشکلات اقتصادی می دانند و به همین دلیل تاکید می کنند که تولید شغل و دانش محور بودن. از آنجایی که تولیدکنندگان دانش‌بنیان بر دانش جدید و پیشرفت‌های علمی تکیه می‌کنند، این موضوع بر دوش دانشگاه‌ها سنگینی می‌کند و مسئولان دانشگاه، اساتید و پژوهشگران باید تلاش مضاعف خود را برای رسیدن به منویات خود انجام دهند.

انتهای پیام/4121/4062/

دکمه بازگشت به بالا