ورزشی

تمام بازیکنان مورد نظرم را می‌خواهم / هدفی جز جهانی شدن نداریم – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری آنلاین و آن صمد مرفاوی با اشاره به سایت فدراسیون فوتبال، پس از پایان اردوی 10 روزه تیم فوتبال جوانان ایران در مرکز ملی فوتبال، گفت: خوشبختانه چنین اردوهایی باعث شناخت بیشتر بازیکنانی می شود که بیش از بیش از این در بیرون از زمین حضور داشتند. سال.” هستند آنها ما شناسایی کرده ایم، می بینیم. همچنین بازیکنان جوانی که با عملکرد خود شانس حضور در اردوی تیم ملی را پیدا می کنند را زیر ذره بین قرار می دهیم تا بهترین بازیکنان جام ملت های آسیا که اسفندماه در ازبکستان برگزار می شود را انتخاب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان درباره دغدغه های این روزهای خود گفت: خیلی خوشحالم که برخی از بازیکنان تیم ملی جوانان با اعتماد مربیان خود در لیگ برتر و لیگ یک بازی می کنند. این باعث افزایش اعتماد به نفس آنها می شود و قطعا به تیم جوانان کمک می کند.

وی گفت: با این حال از باشگاه ها می خواهیم که بیشتر با ما همکاری کنند، اگر بتوانیم همه آنها را در سایر اردوها داشته باشیم، واقعاً تمام توانمان را برای رسیدن به هدفمان یعنی حضور در جام جهانی جوانان اضافه می کنیم. .

مرفاوی در پایان خاطرنشان کرد: اردوهای مناسبی را با حمایت فدراسیون فوتبال برگزار کرده ایم و می خواهیم با حمایت همه جانبه باشگاه ها همین مسیر را ادامه دهیم. قطعا بازیکنان تیم جوانان می توانند نقش بسزایی در آینده فوتبال ملی کشور داشته باشند. مطمئنم تعداد زیادی از آنها در جام جهانی حضور دارند 2026 آنها با افتخار پیراهن ملی را خواهند پوشید.

دکمه بازگشت به بالا