جامعه

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره دانش‌آموزی «برایم بگو» تا آخر اردیبهشت

مدیرکل فرهنگ و هنر آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری اولین جشنواره ملی “به من بگویید” برای دانش آموزان در سراسر کشور گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا پایان آوریل 1400 تعیین شده است ، تمدید شد تا پایان ماه مه.

علی رمضانی در مصاحبه با امروزنگار ، از تمدید مهلت ارسال آثار به اولین جشنواره دانشجویی “به من بگو” خبر داد و گفت: در اولین جشنواره ملی “به من بگو” خاطرات روزهای انقلاب اسلامی و حمایت مقدس از زبان نیاکان برای دانشجویان تالیف و نگارش کتاب ، تولید پادکست و فیلم در زمینه خاطرات شفاهی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی.

وی پیش از این در مورد جزئیات جشنواره گفت: علاقه مندان می توانند به صورت جداگانه یا گروهی ثبت نام کنند تا در این جشنواره شرکت کنند.

مدیرکل فرهنگ و هنر وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: این جشنواره همکاری معاونت پرورشی و فرهنگی ، اداره کل فرهنگ و هنر ، اردوها و فضاهای آموزشی و حوزه هنری انقلاب اسلامی است. دفتر حفظ و نشر مقام معظم رهبری ، اداره کل آموزش و پرورش تهران ، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان ، سازمان بسیج دانشجویی ، سازمان دانش آموزی و شبکه امید و شبکه پویا.

رمضانی گفت که اقلیت استانی به عضویت باشگاه نویسندگان دانش آموز در می آیند و می توانند در دوره ها و کارگاه های آموزشی شرکت کنند. حمایت مقدس ، با تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی و شناسایی دانشجویان با استعدادهای درخشان در زمینه علوم انسانی ، علوم اجتماعی و تاریخ معاصر از جمله اهداف است.

وی گفت: افتخارات ما ، قهرمانان ، شهدای ما ، رزمندگان ، مساجد ، شهرها ، روستاهای ما ، محله ، خانواده ها ، مدارس موضوع جشنواره و آخرین مهلت ارسال آثار است. به کانالهای “به من بگویید” در شبکه Shad مراجعه کنید. “این برنامه تا پایان ماه مه ادامه دارد. همچنین مهلت آماده سازی ، تدوین و نگارش اثر نهایی ، پس از دوره های آموزشی ، تا پایان ژوئیه 1400 است و نتایج نهایی در تابستان اعلام می شود.

مدیرکل فرهنگ و هنر وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه از 243 دانش آموز انتخاب شده در تابستان 1400 برای کارشان تجلیل می شود ، گفت: تاج ملی در استان

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا