جامعه

توزیع ۵۰ هزار پرس غذای گرم در گلستان

امروزنگار/ گلستان معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان گلستان گفت: بنیاد احسان به مناسبت عید غدیر خم بیش از 50 هزار بسته غذای گرم بین نیازمندان توزیع کرد.

حجت الاسلام مهدی انتصاری در گفت وگو با خبرنگار امروزنگار، اظهار کرد: بنیاد احسان وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در ایام عید سعید غدیر خم با حضور گروه های جهادی، هیئت ها و مراکز خیریه در سراسر کشور پخت و پز کرد. و غذای گرم بین نیازمندان توزیع کرد.

وی گفت: در این راستا بیش از یک میلیون پرس غذای گرم در کشور تهیه و بین مردم و نیازمندان، لشگر امام (ره) و بنیاد احسان توزیع شد.

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام گلستان عید غدیر خم را یکی از بزرگترین اعیاد دینی دانست و تاکید کرد: عید غدیر عید مستضعفان، محرومان و مستضعفان جهان است. خداوند حضرت علی (علیه السلام) را برای ادامه تبلیغ و ادامه راه انبیا قرار داد.

انتصاری ثواب اطعام عید غدیر خم را برشمرد و یادآور شد: پیروزی روز غدیر به حدی است که امام رضا (ع) در این زمینه می فرماید: «کسی که در غدیر به مؤمنان اطعام کند، ثواب یک میلیون پیامبر را دارد که اطعام می کنند، عادل و عادل. درست. شهدا.”

به گزارش امروزنگار، خانواده های نیازمند و با وقار به صورت کاملا تخصصی و دقیق توسط گروه های جهادی شناسایی شده و در سامانه همپوشانی افراد شناسایی شده تلاش شده تا از ارائه خدمات به افراد تکراری خودداری شود.
انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا