استانی

جامعه کارگری نقش تعیین کننده در جمهوری اسلامی دارد

امروزنگار/ گیلان رئیس بسیج کارگری سپاه قدس گیلان نقش جامعه کارگری را در توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار مهم و مؤثر دانست و گفت: واحدهای تولیدی در کشور و گیلان اغلب توسط کارگران اداره می شود که این امر نشان می دهد. . نقش تعیین کننده جامعه کارگری در جمهوری اسلامی.

عباس اسکندری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه جامعه کارگری در 43 سال گذشته یکی از یاوران نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است، گفت: کارگران حافظ نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و برای آن تلاش می کنند. این نظام مقدس از اوایل پیروزی شکوهمند شهدای بسیاری برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا کردند.

وی نقش جامعه کارگری در توسعه نظام مقدس جمهوری اسلامی را بسیار مهم و موثر دانست و گفت: کارگران اغلب واحدهای تولیدی را در کشور و گیلان اداره می کنند که نشان دهنده نقش تعیین کننده جامعه کارگری در کشور است. جمهوری اسلامی

مسئول بسیج کارکنان سپاه قدس گیلان با اشاره به برپایی شیفت های ایثارگری توسط بسیجیان در این استان گفت: این کار با هدف حفظ انسجام و وحدت، ترویج فرهنگ و عمل به ایثار و کمک به تولید جامعه در چندین حوزه انجام می شود. شرکت هایی در گیلان تشکیل شد.

اسکندری از ایجاد نوبت ایثارگری در 15 شرکت در گیلان خبر داد و به وی گفت: طبق آمار در دهه فجر 1110 کارگر کانون بسیج کارگری 1810 ساعت در هفته پاسداشت و 1150 ساعت ایثارگری می کنند. هر هفته در بسیج جابجا می شود و این روند در گیلان ادامه دارد.

وی با بیان اینکه ورود ایثار به واحدهای تولیدی گیلان باعث رونق تولید در گیلان می شود، افزود: افزایش ساعات کار در واحدهای تولیدی قطعاً باعث افزایش تولید در این استان و افزایش صادرات نیز می شود که بسیار قابل توجه است. .” است.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا