ورزشی

جزئیاتی از توافق سردار آزمون با باشگاه لیون فرانسه فاش شد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، سردار آزمون روز گذشته در گفتگو با فالوورهای خود در اینستاگرام خبر توافق خود با سایر باشگاه ها را تکذیب کرد. آزمون بر سر نام تیم المپیک لیون فرانسه دعوا نکرد اما بر همگان واضح است که در چند هفته اخیر با اعلام رسانه ها و خبرنگاران محترم از ایتالیا و فرانسه خبر توافق آزمایشی با لیون بارها اعلام شد.

تکذیب مستقیم تست باعث نگرانی برخی از هواداران لیون شده است که منتظر تقویت تیم خود در پنجره نقل و انتقالات زمستانی هستند.

در پاسخ به این نگرانی ها، هوگو گیلمه، روزنامه نگار فرانسوی که پیش از این از توافق لیون با تست خبر داده بود، درخواست تست را رد کرد و تاکید کرد که مهاجم ایرانی با باشگاه فرانسوی به توافق رسیده است.

هوگو در مورد این اقدام در توییتر توضیح داد و جزئیات این اقدام را فاش کرد: «مدتی است که آزمایش با المپیک لیون به توافق رسیده و او با مدیران لیون تماس ویدیویی برقرار کرده است. همه چیز خیلی خوب پیش رفت.»

وی همچنین تاکید کرد: من از یک چیز مطمئن هستم و آن تماس تصویری و آنچه در آن زمان گفته می شود است. بنابراین آزمون و مدیر برنامه آن به لیون توافق قطعی دادند. واقعیت دیگر این است که لیون به زنیت پیشنهاد داد و زنیت آن را نپذیرفت. اگر آنها کار اشتباهی انجام داده اند، ما نمی دانیم.

این بازیکن فرانسوی همچنین در پاسخ به سوال کاربری که نظرش را در مورد سطح این بازیکن جویا شده بود، گفت: به نظر من تست بهتر از آن چیزی است که لیون فکر می کند. این یک مزیت خواهد بود، به خصوص پس از خرید 3 یا 5 میلیون، که حداقل 25 میلیون دلار دارایی خود را به همراه دارد.

دکمه بازگشت به بالا