جامعه

جزئیات مشاهده دود در قطار مترو/ نیاز ۱۴۰۰ میلیاردی برای اورهال قطارها

مدیرعامل شرکت کشت مترو به تشریح مشکل فنی قطار خط یک پرداخت.

مهدی شایسته اصل در گفت وگو با امروزنگار، درباره مشکل فنی بخشی از خط یک مترو تهران، اظهار کرد: از ساعت 16:25 امروز مسافران صدایی از داخل قطار می شنوند و همچنین دود را مشاهده می کنند که قطار را سریعا متوجه می کند. راننده ای که راننده قطار به دلیل نقص فنی، قطار بین ایستگاه شریعتی و میرداماد را متوقف می کند و بلافاصله سعی می کند مشکل را بررسی کند و برق سیستم کاهش می یابد زیرا ایمنی مسافران برای ما بسیار مهم است و خط عرضه ما قرمز است. ، بلافاصله قطار بعدی قطاری را با چالش فنی از تونل به سکو می کشد و مسافران پیاده می شوند.

وی با بیان اینکه به دلیل این مشکل فنی، سرویس دهی در بخشی از خط بین شهید حقانی تا ایستگاه تجریش تنها در مسیر شمال این خط با اختلال مواجه می شود، افزود: خوشبختانه مشکلی برای مسافران پیش نیامد اما متأسفانه مسافران ما مفقود شدند. زمان آنها.”

وی در خصوص دلایل این نقص فنی گفت: بیش از 40 رام قطار دیسی خطوط یک و دو که به دلیل کمبود قطار از آنها استفاده می کنیم نیاز به نوسازی دارد و به 1400 میلیارد تن اعتبار نیاز است. برای ترمیم آنها.”

وی افزود: متأسفانه این قطارها در زمان خود سرویس دهی نشدند و در حال حاضر نوسازی آنها به این دوره کشیده شده است و امیدواریم بتوانیم با تامین اعتبار این قطارها را تعمیر کنیم.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا