فرهنگ و هنر

«جشن سربرون» جشن آشتی کنان می شود؟

تهیه کننده «جشن سربرون» با اعلام اینکه تا یک ماه آینده فیلمبرداری این مجموعه تاریخی به پایان می رسد، گفت: پس از اتمام فیلمبرداری، برای پخش آن تصمیم گیری می شود؛ پایان سال یا در سال جدید این اتفاق خواهد افتاد. .

حسن نجاریان در گفت وگو با امروزنگار، اعلام کرد: فیلمبرداری «جشن سربارون» با حضور بازیگرانی چون حسین محجوب، داریوش کاردان، قاسم زارع و … همچنان در سینما غزالی ادامه دارد و گروه سازنده در حال تصویربرداری سکانس هایی در بازار شیراز هستند. بازار ارگ و بخشهای آن کوچه و بازار است. امیدواریم تا یک ماه آینده کار را به پایان برسانیم تا این سریال به زودی روی آنتن برود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: امیدواریم با پخش «جشن بیرون» با بینندگان تلویزیونی که مدت هاست کار این مدل را ندیده اند، آشتی برقرار شود و اتفاقات خوبی بیفتد پخش در 45 قسمت ها و احتمالا در شبکه یک سیما به صورت هفتگی.

آیا این تهیه کننده درباره پروژه «جشن سربرون» به عنوان سریال الف مشکل مالی ندارد؟ وی گفت: اخیرا همانطور که می دانید مدیر صداوسیما در شهرک سینمایی غزالی در مجموعه فیلم حاضر شد و مورد استقبال قرار گرفت و قسمت هایی از کار را دیدند و خوشحال شدند. ایشان (پیمان جبلی) بلافاصله به ما قول حمایت مالی از پروژه دادند تا مشکلی پیش نیاید و کار زودتر توزیع شود.

نجاریان در پایان گفت: در حال حاضر عوامل تولید به دلیل سرمای هوا کمی در شرایط سختی به سر می برند که از تمامی عوامل و عواملی که همچنان در کنار گروه هستند تشکر می کنم. خدا را شکر فعلا مشکلی با کرونا نداریم چون خیلی از عوامل و بازیگران واکسینه شده اند اما همچنان پروتکل ها را رعایت می کنیم تا تا آخر مشکلی پیش نیاید.

به گزارش امروزنگار، سریال «جشن بیرون» به کارگردانی مجتبی راعی در حال اجراست. این سریال تاریخی محصول سیمافیلم با بازی حسین محجوب، محمود پاک نیت، داووش کاردان، لاله اسکندری، فرخ نعمتی، قاسم زارع، سهیلا رضوی، میرطاهر مظلومی، بیوک میرزایی، کریم اکبری مبحث است. نادر فلاح و .. نقش دارند.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا