ورزشی

جعفری: نساجی شخصیت پیدا کرده/ باید به لیاقت‌مان برسیم

هافبک نساجی می گوید حمید مطهری به نساجی شخصیت داده و تیم الهام گرفته است.

رضا جعفری در گفت وگو با امروزنگار، درباره وضعیت نساجی اظهار کرد: در ابتدای فصل نتایج خوبی نگرفتیم و با توجه به بی انصافی، این نتایج آن چیزی نبود که می خواستیم. با این حال به مرور امتیازهای خوبی کسب کردیم و مقابل تیم های قدرتمند فولاد و گل گهر پیروز شدیم. ما نشان دادیم که تیم باکیفیتی هستیم. تیم ما شخصیت پیدا کرده است. مطهری بسیار با شخصیت است و از این شخصیت در تیم الهام گرفته است. با توصیه و صحبت های مطهری خیلی دلگرم شدیم و به این باور رسیدیم که تیم خوبی هستیم.

وی ادامه داد: تازه در ابتدای فصل هستیم اما به هر حال نتایجی را که می خواستیم گرفتیم. اگر بی عدالتی نبود نتیجه بهتری می گرفتیم. ما انگیزه داریم که در بالای جدول باشیم. نمی گویم برای قهرمانی می جنگیم چون این وعده های پوچ است اما تلاش می کنیم بهترین نتایج را بگیریم و بهترین فصل را داشته باشیم.

هافبک نساجی درباره آمادگی خودش هم گفت: اگر بازیکنان خوب کار کنند، تیم خوب می شود. هرکسی که در این تیم باشد مطمئنا شرایط خوبی پیدا خواهد کرد. هر بازیکنی با کیفیت بالا، بازیکن کنارش به کیفیت بالاتری می رسد. در مورد من هم همینطوره خدا را شکر تیم امسال سال خوبی داشت و امیدوارم بتوانم همین روند را حفظ کنم تا تیم نتایج خوبی بگیرد.

وی ادامه داد: در ابتدای فصل هستیم اما تلاش می کنیم بهترین نتایج نساجی را بگیریم. ما باید کاری پیدا کنیم که در محدوده ما باشد. باید به جایگاهی که لایقش هستیم برسیم.

انتهای پیام

دکمه بازگشت به بالا