جامعه

جمع آوری و پایش ۴۲۷ ملک برای اجرای طرح اصلاح پهنه خیابان دماوند

شهردار منطقه 13 با اشاره به درخواست تغییر حریم محور دماوند در منطقه 13 از جمع آوری و پایش 427 ملک از این محور توسط معاونت شهرسازی و معماری این منطقه خبر داد.

به گزارش امروزنگار، محمدهادی علی احمدی با اشاره به اهمیت محور دماوند در سازه ارتباطی شرق تهران گفت: خیابان دماوند از میدان امام حسین (ع) به فاصله 12.7 کیلومتر آغاز شده و در طول پل های یاسینی ادامه دارد. مناطق عملیاتی در مناطق 4، 7، 8 و 13 قرار دارند که طولانی ترین مسیر در منطقه 13 است.

وی با اشاره به اهمیت تغییر محدوده دماوند در این دوره از مدیریت شهری و لزوم رونق ساختمانی در این منطقه گفت: درخواست تغییر محدوده خیابان دماوند را به اداره کل شهرسازی ارسال کنید.

شهردار منطقه 13 با اشاره به بند یک صورتجلسه 557 کمیسیون ماده 5 مورخ 13 اردیبهشت 95، افزود: روند تخریب و مرمت و بازدید منظم مالکان از این محور و اعتراض آنان کاهش یافت. شهرداری یک منطقه 13 اقدام پیگیری لازم را برای رسیدگی به یکی از بزرگترین و مهمترین درخواست های شهروندان منطقه انجام داد.

احمدی گفت: منطقه پیگیری های لازم را انجام داده و ضمن هماهنگی با مناطق درگیر در این پروژه، جلساتی در رابطه با مسائل و موضوعات پروژه برگزار شد. 427 ملک در این منطقه در منطقه 13 جمع آوری، ادغام و پایش شد.

بررسی تغییر پهنه مصوب طرح تفصیلی برگشت دماوند

وی ادامه داد: در حال حاضر قابلیت تغییر پهنه از S به M در برخی نقاط بررسی شده و بررسی تغییر پهنه در طرح تفصیلی محور دماوند در دستور کار قرار گرفته است.

شهردار منطقه 13 افزود: تغییرات و توصیه های ارائه شده از سوی شهرداری منطقه 13 بر اساس گزارش های فنی و مدیریتی است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، وی تقویت امنیت در پشت دماوند، شادابی و نشاط و افزایش رضایت مالکان و رونق ساخت و ساز را از مزایای مورد انتظار این طرح برشمرد.

انتهای پیام/

دکمه بازگشت به بالا